Magdalena Narożna wypoczywa na tarasie. Jest spory. "Po śniadaniu i pysznej kawie chwila relaksu"

Magdalena Narożna nie musi daleko wyjeżdżać, aby odpocząć. Piosenkarka może pochwalić się dużym i pięknym tarasem, który jest idealnym miejscem do relaksu.

Magdalena Narożna jest dobrze znana miłośnikom muzyki disco polo. Piosenkarka występuje w zespole Piękni i Młodzi. Szersze grono mogło usłyszeć o niej na początku 2020 roku. Wówczas w mediach pojawiła się informacja o awanturze, jaka wywiązała się między nią, jej obecnym i byłym partnerem, Dawidem Narożnym, z którym współtworzyła zespół. Medialna przepychanka jednak nie zaszkodziła Magdzie, która nadal ma sporo fanów. Chętnie pokazuje im swoje prywatne życie i chwali się zdjęciami, np. swojego domu.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magdalena Narożna wypoczywa na tarasie. Jest spory. "Po śniadaniu i pysznej kawie chwila relaksu"

Magdalena Narożna idzie tropem innych celebrytów i za pomocą mediów społecznościowych pozostaje w kontakcie z fanami. W sieci relacjonuje nie tylko życie zawodowe, np. udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na jej profilu nie brakuje regularnie publikowanych, osobistych fotek i wpisów. Piosenkarka bardzo często też "zaprasza" fanów do swojego domu.

Już kiedyś pochwaliła się dużymi porządkami w domu, a przy okazji zaprezentowała kuchnię. To jedno z wielu pomieszczeń, którym się pochwaliła. Na Instagramie mogliśmy już zobaczyć ujęcia z salonu, a także pokój, w którym znalazł się wiszący fotel i pianino cyfrowe. Tym razem Magdalena zaprezentowała obserwatorom taras, który wygląda na dość duży. Na podłodze położone są prawdopodobnie panele, które są nieco jaśniejsze niż drewniana balustrada. Na tarasie nie zabrakło leżaków oraz kwiatów doniczkowych.

Po śniadaniu i pysznej kawie chwila relaksu na tarasie. Czekam na słońce - napisała.

Fajne miejsce do odpoczynku?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.