"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek pozuje z żoną. Fani zachwyceni jej brzuchem? Nie. Drwią z wpisu i ganią jego zachowanie

Wojtek Janik, uczestnik czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", pochwalił się z internautami sesją z Agnieszką. Uwagę obserwujących nie przykuł jednak rosnący brzuch żony uczestnika show, tylko nachalne promowanie środka, który wspomaga sen.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cały czas budzi ogromne emocje. Większość związków stworzonych przez ekspertów rozpadło się, ale kilka z nich przetrwało, a nawet - doczekało się potomstwa. Jedną z takich par są uczestnicy czwartej edycji programu - Agnieszka Łyczakowska-Janik oraz Wojtek Janik. Aktualnie małżeństwo spodziewa się dziecka, pochwalili się więc zdjęciami z sesji ciążowej. Ale nie to sprawiło, że w komentarzach pod fotografią zawrzało.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" skarży się, że ukradziono jej tablice rejestracyjne

Wojtek zareklamował suplementy nasenne pod zdjęciem z ciężarną żoną

Wojtek Janik aktywnie działa w mediach społecznościowych, m.in. promując nowy biznes. W czwartek wrzucił zdjęcie z Agnieszką, które opatrzył długim podpisem. Poinformował dość filozoficznie, że czasem wystarczy jedna decyzja w życiu, by zmieniło się ono o 180 stopni. Wspomniał o przygotowaniu do roli ojca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nowy post miał nawiązywać do… suplementów na sen.

Wojtek "zgrabnie" połączył stres związany z nową rolą, otwarciem biznesu, a także przeprowadzką do tego, że:

Często mam nieprzespane noce, a pewnie za niedługo będzie ich coraz więcej, i stresujące dni.
Od pewnego czasu zacząłem stosować naturalne, 100 proc. wegańskie suplementy diety, takie jak melatonina w spreju z odrobiną melisy i mięty oraz tabletki aszwagandhy. Dzięki nim lepiej zasypiam i radzę sobie ze stresem - "subtelnie" promuje na Instagramie produkt Wojtek.

Całość kończy wymownymi hasztagami, które nawiązują do suplementów.

Wojtek Janik ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' promuje suplementy na senWojtek Janik ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' promuje suplementy na sen https://www.instagram.com/p/CUKvmq1MtGZ/

Internauci są zniesmaczeni postem Wojtka: Wspomnienia, żona, dziecko w drodze, a tu beznadziejna reklama suplementów?

Nowy post Janika nie spotkał się z ciepłym przyjęciem odbiorców. Internauci krytykują uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia", wytykając mu, że wspomina historię swojego życia, prezentuje zdjęcie z żoną, a do tego dorzuca reklamę suplementów. 

Naprawdę? Tu wspomnienia żona, dziecko w drodze, a tu beznadziejna reklama suplementów?
Taki piękny post, a na końcu suplementy...
Słabe to w takim rodzinnym poście. Kibicuje wam, ale to nie jest dobre połączenie i wygląda tandetnie, sorry.
To jest taki cringe, że aż oczy bolą. Cała ekipa ślubu to są ludzie z parciem na reklamowanie jakichś durnych cokomodzo, olejków itp. Ludzie, ogarnijcie się, bo to jest taki wstyd, że aż oczy bolą. Mogłeś ją jeszcze karmić tymi suplami na wizji - drwią internauci.

Osoby, które obserwują Janika w mediach społecznościowych, zwracają też uwagę na posty, które opublikował. Są zawiedzeni, że fotografie, które mają ukazywać miłość , zostały sprzedane i funkcjonują jako reklama. 

Więcej o: