Kasia Dziurska znów nie trafiła ze stylizacją na wesele? Głosów krytyki nie brakuje. "Trzeba mieć umiar i takt"

Kasia Dziurska zaskoczyła obserwatorów swoją stylizacją. Niestety, nie na plus. W komentarzach pojawiły się głosy krytyki.

Sezon weselny trwa w najlepsze. Gwiazdy i celebrytki chętnie świętują z parami młodymi, a przy okazji chwalą się stylizacjami, jakie wybrały na wesela. Zrobiła tak i Kasia Dziurska, która kolejny raz została skrytykowana za strój.

Katarzyna DziurskaKatarzyna Dziurska pochwaliła się przestronnym salonem. Uwagę zwraca regał

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Kasia Dziurska znów nie trafiła ze stylizacją na wesele? Głosów krytyki nie brakuje

Na początku lipca ubiegłego roku Kasia Dziurska bawiła się na weselu w czerwonej sukience z koronki. Jej kreacja na tyle zszokowała niektóre osoby, że trenerka została nawet opisana przez "Daily Mail". Czyżby nie uczyła się na błędach? Obserwatorzy Dziurskiej, którzy śledzą ją na bieżąco, lubią ją i jej wpisy, tym razem mają zastrzeżenia.

Poszło o strój celebrytki. Kasia Dziurska dodała zdjęcie z partnerem i nowożeńcami. Trenerka pozuje w obcisłej, beżowej sukience odsłaniającej ramiona i kolana. Dobrała do niej jasne, wiązane sandały na szpilce. Internauci uważają, że ubrała się niestosownie do okazji, a dodatkowo odciąga wzrok od panny młodej.

Strój niestosowny, zdecydowanie.
Wyglądasz jak zwykle zjawiskowo, ale uważam, że to para młoda powinna przyciągać największą uwagę.
Też tak uważam jak większość. Niesmaczne.
Trzeba mieć umiar i takt - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o tej weselnej stylizacji Kasi Dziurskiej? Przypomnijmy, że nie tylko trenerka spotkała się z negatywnymi komentarzami odnośnie stroju. Skrytykowana została także Karolina Pisarek, a także Sylwia Bomba.

ZOBACZ: Karolina Pisarek na ślubie u znajomych. Pudło z kreacją? "Sukienka i wyzywające miny wcale nie kojarzą mi się z weselem"

Kasia DziurskaKasia Dziurska przeszła metamorfozę. Pochwaliła się pięknymi zębami i nowym uśmiechem

Więcej o: