Ewa Mrozowska założyła kreację ślubną sprzed ośmiu lat. "Kupiłam ją jeszcze przed zaręczynami"

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" z okazji ósmej rocznicy ślubu pokazała suknię, którą miała na sobie tamtego dnia. Kupiła ją jeszcze przed zaręczynami, bo przypominała jej kreację bajkowej postaci.

Ewa Mrozowska to celebrytka, która zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox". Obecnie ma spore grono fanów, którzy śledzą na Instagramie jej makijażowe poczynania. Czasem dostają też szczegóły z prywatnego życia - Ewa chętnie dzieli się zdjęciami z przyjaciółką Sylwią Bombą i rodzinnymi perypetiami. Ostatnio pokazała swoją suknię ślubną, w której wyszła za mąż osiem lat temu.

Ewa Mrozowska - co poprawiała w swojej urodzie?Ewa Mrozowska z "Gogglebox" przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. Co robi?

Zobacz wideo Ewa Mrozowska założyła suknię ślubną sprzed lat

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała suknię ślubną

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" i jej ukochany są małżeństwem od 2013 roku, a od 2019 razem z Piotrem są szczęśliwymi rodzicami Leona. Para poznała się jedenaście lat temu, jednak, jak przyznała pod najnowszym postem Ewa, dopiero teraz najlepiej się rozumieją i dogadują. 

Osiem lat - chyba pomału nauczyliśmy się żyć ze sobą, zajęło nam to 11 lat. Pozdrowienia dla wszystkich długodystansowców! Dużo siły - napisała.
 

Najwyraźniej Mrozowską wzięło za wspominki z okazji rocznicy zawarcia małżeństwa - zdecydowała się wyjąć z szafy kreację ślubną i pokazać ją obserwatorom. To biała, skromna suknia do ziemi, którą uzupełnił złoty wzorek w pasie. Okazuje się, że nabyła ją jeszcze przed zaręczynami. Nie mogła się powstrzymać, bo bardzo przypominała jej sukienkę bohaterki z "Czarodziejki z Księżyca".

Pytałyście o moją suknie ślubną - dokładnie osiem lat temu, o tej godzinie, szykowałam się do ślubu. Miałam skromną sukienkę, jest nadal dobra. Ciekawa historia się z nią wiąże. Kupiłam ją jeszcze przed zaręczynami, jechałam wtedy tramwajem przez ulicę Jana Pawła i zobaczyłam ją na wystawie. Bardzo przypominała mi sukienkę z "Czarodziejki z Księżyca", dlatego koniecznie musiałam ją przymierzyć i stałam się jej posiadaczką. Wydaje mi się z upływem lat, że pasowała do mnie, jest delikatna, zwiewna, taka urocza.

Jak mieszka Iza z show 'Gogglebox'?"Gogglebox". Iza zaprosiła fanów do mieszkania. Najpiękniejsza kuchnia

Kreacje Ewy możecie zobaczyć w załączonym wideo. Faktycznie tak do niej pasuje?

Zobacz też: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pozuje z synem w salonie. Zobacz, jak urządziła swój dom. Jest nowocześnie i przytulnie

Więcej o: