Samodzielny Ojciec żali się na kobiety: Zapomniały o tym, że noga pięknie wygląda w szpilkach. Zażenował internautki

Była już "moda na brzydotę" i krytyka kobiet, które narzekają podczas ciąży. Oliwy do ognia dodaje niedawny wpis Macieja Lisowskiego, który dodał swoje trzy grosze do ciągnącej się od czerwca afery.

Maciej Lisowski szerszej publiczności znany jest tako Samodzielny Ojciec (w skrócie MaTata). Mężczyzna prowadzi media społecznościowe, gdzie ukazuje życie codzienne z bliźniaczkami. Youtuber najwyraźniej chciał się wpisać w trend wytykania normalności. Ciekawe tylko, czy zdaje sobie sprawę z tego, jaką krzywdę mogą wyrządzić jego słowa dorastającym córkom.

Zobacz wideo Zosia Ślotała została z córką w domu i pokazała, czym się zajęły

"Bylejakość wkradła się i zagościła na stałe" - MaTata o współczesnych kobietach

Lisowski wyraźnie nawiązał do postu Agnieszki Kaczorowskiej, który cały czas niesie się echem po sieci. Aktorka powiedziała dość "modzie na brzydotę", a Samodzielny Ojciec postanowił poprzeć jej stanowisko. 

Bylejakość wkradła się i zagościła na stałe na naszych ulicach. Kobiety zapomniały o tym, że noga pięknie wygląda w szpilkach, t-shirt wcześniej pożyczany od męża zastąpił małą czarną. My się nie damy! Ja wychowuję dwie kobietki, od najmłodszych lat uczę dziewczyny dbać o siebie i inwestować w swój wygląd - czytamy na Instagramie Macieja Lisowskiego.

LewandowscyCała rodzina Lewandowskich w stylizacjach od Dolce & Gabbana. Wyszło drogo

W dbaniu o siebie nie ma nic złego, mamy jednak wątpliwości, co do tego, jak według Lisowskiego to zadbanie ma wyglądać. Kobieta bez szpilek od razu nie wpisuje się w kanon piękna? Post wywołał (słuszną) burzę w komentarzach, gdzie internautki zwróciły Lisowskiemu uwagę, że jego praktyki wychowawcze mają wiele do życzenia.

Natalia Kukulska z córkąKukulska przed lustrem ze starszą córką. 16-letnia Anna pozuje w mocnym makijażu

A może warto nauczyć dwie kobietki, że warto inwestować w siebie pod kątem edukacji i zdrowia, że trzeba dbać o swój komfort psychiczny i dbanie o swój wygląd jest super i nie ma w tym nic złego, ale grunt, aby robić to dla siebie, a nie innych?
Oj, w trampeczkach też mogę być zadbana i wcale nie jestem byle jaka. Trochę współczuję córkom, że kładzie pan im do głowy takie rzeczy - czytamy pod wpisem.
 

Trudno nie zgodzić się z oburzeniem, które zostało wywołane przez przytoczone słowa Lisowskiego. Jeżeli zależy mu na wychowaniu córek w taki sposób, aby znały swoją wartość i akceptowały siebie, czas na korepetycje...

Więcej o: