Roksana Węgiel na planie "You Can Dance - nowa generacja". Szybka zmiana stylówki w garderobie. "Jest intensywnie"

Roksana Węgiel ostatnio potwierdziła, że została nową prowadzącą programu "You Can Dance - nowa generacja". Podczas zmiany outfitu w garderobie opowiedziała, jaka panuje atmosfera na planie.

Kariera Roksany Węgiel z każdym rokiem nabiera coraz większego tempa. Życie dorastającej nastolatki musi pogodzić z byciem na świeczniku i pracą w show-biznesie. Jak widać, młoda gwiazda potrafi świetnie zorganizować swój czas i tym samym połączyć wszystkie obowiązki. Ostatnio do jej listy doszedł kolejny. 16-latka została prowadzącą programu "You Can Dance - nowa generacja", który będzie emitowany na antenie TVP2 już tej jesieni. Teraz Roksana zdradziła, jak atmosfera planuje na planie.

Justyna ŻyłaŻyła zabrał dzieci na wakacje, a Justyna cyka fotki. Fani widzą ciążowy brzuch

Roksana Węgiel na planie "You Can Dance - nowa generacja". Szybka zmiana stylówki w garderobie. "Jest intensywnie"

Nastolatka w trakcie krótkiej przerwy między zdjęciami postanowiła zwrócić się do swoich fanów i zdradzić im co nieco zza kulis. Młoda gwiazda była bardzo zabiegana, a InstaStories nagrywała w trakcie zmiany stylówki, z której zresztą sama się śmiała.

Sorry, że tak w biegu w ogóle, mój outfit to jest teraz hit, bo mam takie spodnie i koszulkę, ale to nie jest oficjalny outfit (...). Nagrywamy kolejne sceny, więc muszę się przebrać, także szukam tutaj jednej rzeczy w torbie.
Zobacz wideo

Roxie zdradziła fanom, jaka atmosfera panuje w studiu TVP. Dała również znać, że ma naprawdę sporo pracy i nie może narzekać na nudę.

Jest tutaj naprawdę świetnie. Bardzo dobrze się wszyscy bawią i powiem wam, że jest naprawdę fajnie i intensywnie, bardzo dużo się dzieje, serio. Od rana jestem gdzieś na planie, ale ja lubię jak się dużo dzieje, więc jest git.

Kanye West, Kim KardashianKanye West na nowej płycie porównuje życie z Kim Kardashian do więzienia

Myślicie, że Roksana Węgiel sprawdzi się w tej nowej roli?

Więcej o: