Maffashion kompletuje meble do nowego domu. Pokazała, jaki ma stół. Jest oryginalny

Maffashion i Sebastian Fabijański niebawem zamieszkają w nowym domu. Blogerka cały czas relacjonuje, jak przebiega budowa i remont. Tym razem pokazała, jaki mebel pojawi się w jej nowym lokum.

Maffashion i Sebastian Fabijański jakiś czas temu kupili dom, który mimo trwającego w nim remontu, nadal jest jeszcze w dosyć surowym stanie. Blogerka co jakiś czas odwiedza budowę i sprawdza, czy wszystko idzie zgodnie z planem i jej oczekiwaniami. Julka nie ukrywa, że jest podekscytowana tym, że niebawem z narzeczonym i synem zamieszka w nowym miejscu. Nic dziwnego, że chętnie dzieli się tym, co już jest gotowe. Tym razem pokazała stół, który właśnie odebrała.

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"

Maffashion przygotowuje się do przeprowadzki. Pokazała, jaki ma nowy stół

Julia Kuczyńska postanowiła, że podczas urządzania nowego domu skorzysta z usług architekta, który spełni jej wszystkie marzenia dotyczące aranżacji wnętrz. Maff od czasu do czasu wrzuca na Instagram różne wnętrzarskie inspiracje, a z niektórych sama skorzysta, ale też prosi o pomoc swoich obserwatorów. Niedawno, kiedy chwaliła się ogrodem, pytała, gdzie można kupić bądź zamówić drewniany domek ogrodowy, który chciałaby sprawić Bastianowi. Maff zaprezentowała wówczas część ogrodu, ale nie tylko to pokazała. Na prośbę fanów zamieściła też post z wizualizacją, którą przygotował jej architekt.

ZOBACZ: Maffashion pokazuje wizualizację wnętrz. Dominują szarości, a pokój Sebastiana wygląda... mrocznie. Cały na czarno

Wygląda na to, że w pomieszczeniach będą dominować różne odcienie beżu i szarości - całość ma być urządzona w jednym, spójnym klimacie. Będzie nowocześnie, ale też przytulnie. W domu mają znaleźć się także drewniane elementy i dekoracje. Z drewna jest także stół, który sprawiła sobie Maff. Blogerka pokazała go na InstaStories. Trzeba przyznać, ze mebel o nieregularnych kształtach jest bardzo oryginalny! Podoba wam się?

Maffashion urządza się w nowym domuMaffashion urządza się w nowym domu Instagram/maffashion_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.