Maffashion pokazuje wizualizację wnętrz. Dominują szarości, a pokój Sebastiana wygląda... mrocznie. Cały na czarno

Maffashion i Sebastian Fabijański urządzają właśnie swój dom. Mimo że jest jeszcze w surowym stanie, to blogerka pokazała wizualizację wnętrz.

W połowie września na świat przyszedł pierwszy syn Julii Maffashion Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego. W związku z powiększeniem rodziny zaczęli zastanawiać się także nad zmianą miejsca zamieszkania. Kupili dom, który na razie jest w fazie remontu. Blogerka pokazała fanom, jak wkrótce może wyglądać jej nowe lokum.

Zobacz wideo Ile mieszkań ma Maffashion? Okazuje się, że należy do niej nie tylko gigantyczny dom

Maffashion podzieliła się wizualizacją domu

Maffashion od jakiegoś czasu informuje fanów o pracach, które trwają w jej nowo zakupionym domu. Obecnie jest w dosyć surowym stanie, jednak wygląda na to, że wnętrza wkrótce zostaną wypełnione. Julka była już u architekta, który stworzył dla niej wizualizację, a planem podzieliła się z fanami. Widać, że w pomieszczeniach będą dominować różne odcienie szarości - całość ma być urządzona w jednym, spójnym klimacie. 

Bardzo chcieliśmy, by ten dom był właśnie w takim klimacie. Spokojny, przestronny i aby był świetną bazą pod to, co się zadzieje później. Zostawiliśmy dużo betonu, surowości, ale ociepliliśmy drewnem. Wiadomo, to tylko wizualizacja. Potem wjadą meble, poduchy, sprzęty, obrazy, rzeźby, graty małego życia - wytłumaczyła Julka.
 

Zobacz też: Maffashion pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z Sebastianem Fabijańskim. Internauci: W końcu jakieś wspólne zdjęcia!

Dom na zdjęciach wygląda na naprawdę spory - widać ogromny hol, wielki salon połączony z kuchnią i łazienkę. Jedynym przełamaniem kolorystycznym będzie pokój Sebastiana, w którym widać niemal czarne ściany, biurko i fotel. Całość wygląda dosyć mrocznie, jednak - jak zapewniła Kuczyńska - chłopak będzie miał sporych rozmiarów taras, więc być może światło zza okna nieco rozjaśni wnętrze.

Maff przyznała, że nie pokazała wszystkiego i za jakiś czas zdradzi nieco więcej. Co myślicie o tej wizualizacji? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.