"40 kontra 20". Matka z córką walczą o Kochanka. Przed nami napięta rozmowa: Całowaliście się? [PRZEDPREMIEROWO]

Odkąd do ekipy z "40 kontra 20" dołączyła córka Izy, Linda, atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca. Obie panie mają chrapkę na Roberta Kochanka.

Linda z "40 kontra 20" nie ukrywała, że Robert Kochanek od razu wpadł jej w oko. Gdy weszła do programu, udała się do sypialni mężczyzny. Chwilę później mieli okazję zjeść wspólne śniadanie i się lepiej poznać. Dziewczyna od razu przeszła do rzeczy i zaczęła flirtować z tancerzem, on z kolei nie był obojętny. Sytuacja stała się zdecydowanie ciekawsza, gdy okazało się, że inna uczestniczka, Iza, jest jej mamą i również ma ochotę na bliższe poznanie Kochanka.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Matka z córką walczą o Roberta Kochanka. Jedna z nich się z nim całowała

Iza i Linda z "40 kontra 20" rywalizują o Roberta Kochanka

Iza i Linda z "40 kontra 20" rywalizują o względy Roberta Kochanka. Iza jest w programie od początku, natomiast jej córka - dopiero od kilku dni. Wchodziła z sekretem i w końcu ujawniła, że Iza jest jej mamą. Sytuacja stała się napięta, ponieważ logiczne byłoby, gdyby Linda zainteresowała się młodszym Bartkiem, a mamie oddała starszego Roberta Kochanka. Niestety, stało się inaczej - obie zauroczyły się Robertem. On sam ma wyraźne ciągoty do Lindy. Jest pod jej urokiem i mocniej zabiło mu serce od pierwszego poznania.

 

Dziewczyna przyzna w rozmowie z rodzicielką, że już nawet doszło między nimi do pocałunku. 

Mi się Robert podoba, jest w moim typie. Całowaliśmy się nawet dzisiaj - przyznała matce Linda.
Żeby nie przeklinać to powiem, że mi też się Robert podoba. Nie sądziłam, że będzie w moim typie, ale wczoraj pierwsze lody zostały przełamane - Iza również nie ukrywała swoich upodobań.
Ustalmy jedną rzecz - Robert jest bardzo przystojny - podsumowała Linda.

Iza i Linda szczerze porozmawiały, a więcej wydarzy się w poniedziałkowym odcinku o 20:00 w TVN7. Matka i córka dojdą do porozumienia? 

Zobacz też: "40 kontra 20". Asia wyznała, że bała się byłego męża. "Żałuję, że nie wzięłam rozwodu z orzeczeniem o winie. Trwał cztery minuty"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.