"40 kontra 20". Robert Kochanek niczym Christian Grey. "50 twarzy Kochanka". Do show dołączyła nowa uczestniczka. Namiesza

"40 kontra 20" znów zaskakuje. Tym razem do programu dołączy tajemnicza Linda. Kobieta wniesie do willi pejcz i nie będzie bała się kokietować Roberta Kochanka. Tylko u nas, przedpremierowy fragment 9. odcinka show.

"40 kontra 20" to nowy reality show stacji TVN7. I choć program miał swoją premierę zaledwie 28 czerwca, to już zdążył przyciągnąć przed telewizory całkiem sporą widownię. W show dużo się dzieje. Okazuje się, że do willi dołączyła nowa uczestniczka, która będzie starała się o względy Roberta Kochanka. Mamy dla was przedpremierowe fragmenty 9. odcinka. Ten doskonale pokazuje, że Linda nie boi się kontrowersji. 

"40 kontra 20". Robert Kochanek niczym Christian Grey. "50 twarzy Kochanka"

W 9. odcinku "40 kontra 20" widzowie poznają Lindę. Tajemnicza kobieta sporo namiesza w programie. Jak zdradzają osoby pracujące przy produkcji, Linda to wyjątkowa kobieta, która lubi być w centrum uwagi. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że do willi przyszła, chwaląc się gadżetem erotycznym - pejczem. 

Nowa, tajemnicza uczestniczka Linda weszła do programu z kilkoma tajemnicami, które zamierza odkrywać. Nie boi się eksperymentów. Głośno mówi o swoich upodobaniach i odwadze. Do programu wniosła ze sobą pejcz. Zdziwiła tym szczególnie Marlenkę, natomiast inne uczestniczki zaciekawiła. Również Roberta…  - podają twórcy show. 
Zobacz wideo

Okazuje się, że pejcz spodobał się uczestnikom. Jego pojawienie się, sprawiło, że Robert Kochanek został porównany do Christiana Greya - bohatera popularnej powieści erotycznej "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Zabawa z pejczem podkręciła atmosferę przy kolacji w willi i uwolniła skrywane emocje. Kinga, do tej pory ulubienica Roberta, widząc jego zainteresowanie gadżetem zasugerowała, że cała sytuacja nawiązuje jednoznacznie do "Pięćdziesięciu twarzy Greya". "Pięćdziesiąt twarzy Roberta"- kokietowała. Idąc za ciosem, rozwinęła myśl, wymieniając kolejne cechy, które pasują do Kochanka.

Co jeszcze się wydarzy? Więcej w odcinku "40 kontra 20" o 20.00 w TVN 7.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.