Kasia Kowalska w potarganych włosach i bez grama makijażu. Gwiazda zachwyciła naturalnością

Kasia Kowalska dołączyła do grona gwiazd, które nie wstydzą się swojej naturalności. Gwiazda opublikowała fotografię, na której pozuje bez makijażu.

Kasia Kowalska nie jest fanką mocnych i drapieżnych makijaży. W ostatnim czasie wokalistka stawia raczej na naturalność. Najlepszym dowodem na to jest jedno z jej ostatnich instagramowych zdjęć. 

Ola i Kasia KowalskaCórka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcia swoje i mamy sprzed lat. Gwiazda wyglądała zjawiskowo

Zobacz wideo Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Kasia Kowalska bez makijażu i w potarganych włosach

Kasia Kowalska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje nie tylko zdjęcia, na których pokazuje, jak rozwija się jej muzyczna działalność. Wokalistka chętnie chwali się także prywatnymi zdjęciami. Na jednym z ostatnich pozuje, podkreślając swoją naturalność. Piosenkarka zrezygnowała bowiem całkowicie z makijażu oraz idealnie ułożonej fryzury. Tym samym zachwyca naturalnością. 

Kowalska na zdjęciu pozuje z psem, dlatego załączyła do publikacji jedynie lakoniczny wpis: #loveanimals. 

 

Zdjęcie choć piękne, nie było komentowane. Wszystko dlatego, że wokalistka wyłączyła na Instagramie możliwość komentowania jej publikacji (ta opcja nie jest dostępna pod żadnym ze zdjęć). Gwiazda prawdopodobnie zdecydowała się na ten krok po tym, jak musiała walczyć z hejtem. Ten w ostatnim czasie wylał się na Kowalską kilkakrotnie. Po raz pierwszy, kiedy ogłosiła, że stan zdrowia jej córki jest bardzo zły, a później kiedy zagrała koncert, po którym zarzucano jej, że nie przestrzegała zasad reżimu sanitarnego

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio na ściankach zachwyca, a bez makijażu? Pokazała zdjęcie. "Nawet lepiej bez!"

POLECAMY: Michelle Pfeiffer bez makijażu i filtrów na Instagramie. "Kocham twój naturalny wygląd". 62-latka wygląda pięknie

Więcej o: