Nie ma mało przystojnych mężczyzn, są tylko tacy, którzy jeszcze nie zostali piłkarzami. Pamiętacie, jak Krychowiak wyglądał za młodu?

Tak, to oni - nasi piłkarze w młodości. Porównajmy, jak wyglądali kiedyś, a jak teraz.

Wiemy, że wygląd człowieka nie powinien być poddawany ocenie, ale w tym przypadku może rzeczywiście lepiej przeanalizować wizualne metamorfozy naszych piłkarzy, niż komentować ich sportowe wyczyny podczas meczu ze Słowacją. Będzie po prostu kulturalniej.

Zobaczcie, jak nasi kadrowicze zmienili się na przestrzeni kilku lat. 

Karol Linetty - obrońca honoru

Na pierwszy strzał pójdzie Karol Linetty. Dzięki niemu polscy kibice mogli choć na chwilę poczuć dumę z reprezentującej nas drużyny. Dwudziestosześciolatek jeszcze jakiś czas temu wyglądał zupełnie inaczej. W zaroście mu do twarzy!

Karol LinettyKarol Linetty East News

Bartosz Bereszyński niczym Włoch

Bartosz Bereszyński jest nieco starszy od wspomnianego wyżej kolegi z drużyny, ale podobnie jak Linetty na przestrzeni lat udowodnił, że zapuszczona broda dodaje wielu panom męskości. Zgadzacie się z tą tezą? W aktualnym image'u przypomina rodowitego mieszkańca Południa.

Bartosz BereszyńskiBartosz Bereszyński East News

Zobacz wideo Klara kibicowała Robertowi Lewandowskiemu podczas Euro 2020, ale chyba za słabo trzymała kciuki...

Kamil Glik jak wino?

Przyszła pora na metamorfozy starszych piłkarzy. Niewątpliwie to dzięki nim dostrzegamy upływ czasu, który akurat Kamilowi Glikowi niezwykle służy. 

Kamil GlikKamil Glik East News

Memy po porażce Polaków ze Słowakami na Euro 2020Euro 2020. Najlepsze memy po meczu Polska - Słowacja. Aż huczy o przegranej Polaków

Łukasz Fabiański - Mister reprezentacji?

Łukasz Fabiański, siedzący na ławce rezerwowej bramkarz jeszcze nie zdążył wykazać się ani umiejętnościami podczas tegorocznych Mistrzostw Europy, ani ich brakiem. Uroda Łukasza jest nam znana od lat i wiadomo, że piłkarz zalicza się do grona najprzystojniejszych reprezentantów naszego kraju. Może uratuje kolejne spotkania? Na to liczymy!

Łukasz FabiańskiŁukasz Fabiański East News

Grzegorz Krychowiak

Biały ząb, włos do góry i złoty zegarekGrzegorza Krychowiaka widzimy coraz bardziej w branży modelingowej niż sportowej.  

Grzegorz KrychowiakGrzegorz Krychowiak East News, Instagram/ @grzegorz.krychowiak

Wojciech Szczęsny - nie do poznania?

Wojciech Szczęsny już dekadę temu pojawiał się na murawie i w popularnych śniadaniówkach, racząc widzów swoim młodzieńczym wyglądem. Tak prezentował się, gdy miał dwadzieścia jeden lat. Podobny?

Wojciech SzczęsnyWojciech Szczęsny East News

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina pokazuje obrzydliwe wiadomości, jakie dostaje od pseudokibiców

Robert Lewandowski

No i w końcu "królewska para" polskiego sportu. Nie trzeba chyba wskazywać, kto z tych dwojga przeszedł większą metamorfozę. Choć to nie jest zestawienie wizualnych zmian WAGs, tym razem Robert Lewandowski przegrywa w przedbiegach. 

Robert Lewandowski, Anna LewandowskaRobert Lewandowski, Anna Lewandowska East News

Więcej o: