"You Can Dance". Agustin Egurrola pokazał zdjęcie ze wszystkimi jurorami. Uwagę przykuwa brat Małgorzaty Rozenek

Agustin Egurrola pochwalił się fotografią z planu programu "You Can Dance". Choreograf zapozował tam z pozostałymi jurorami, w tym z bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Program "You Can Dance" ponownie zagości na ekranach telewizorów. Show przez wiele lat było jednym z hitów stacji TVN. Teraz jednak, pod zmienionym tytułem "You Can Dance – Nowa Generacja" emitować go będzie TVP.  W formacie pokazywane będą zmagania tancerzy w wieku od 8 do 13 lat. Zasiadający w jury Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu.

Zobacz wideo

Brat Małgorzaty Rozenek w „You Can Dance". Kim jest Michał „Misha" Kostrzewski?

Agustin Egurrola chętnie dzieli się wpisami dotyczącymi swojej pracy. Na Instagramie nie mogło więc zabraknąć posta dotyczącego jego najnowszego telewizyjnego projektu. Do fotografii stanęli wszyscy jurorzy show "You Can Dan – Nowa Generacja". Obok Agustina Egurroli mogliśmy zobaczyć również Klaudię Antos oraz Michała "Mishę" Kostrzewskiego, brata Małgorzaty Rozenek.

Maffashion zdradziła kulisy konfliktu z Jackiem KurskimMaffashion opowiedziała o szczegółach konfliktu z prezesem TVP, Jackiem Kurskim

Nasze pierwsze wspólne zdjęcie. Zaczynamy @youcandancetvp – napisał choreograf, prosząc o trzymanie kciuków.
 

Osobą, która zwraca na siebie uwagę na zdjęciu, jest Michał Kostrzewski. Od około miesiąca spekulowało się, że to właśnie on zasiądzie na fotelu jurora tego formatu. Informacja ta jednak została potwierdzona przez publicznego nadawcę dopiero w ostatnią środę.

Brat Małgorzaty Rozenek ma duże doświadczenie z tańcem. Tak jak siostra uczęszczał do szkoły baletowej i jako solista przez dekadę był związany z operą w Monte Carlo. Wchodzi też w skład 28-osobowego zespołu baletowego w Opery Narodowej w Lyonie. We Francji bowiem mieszka na co dzień z żoną i dziećmi. Zdarza mu się też przyjeżdżać do Polski, jak ma to obecnie miejscu przy okazji nagrywania programu "You Can Dance – Nowa Generacja".

Gabriela PacholarzUczestniczka "Top Model" i gwiazda "The Voice of Poland" zostaną rodzicami

Więcej o: