Justyna Żyła bez makijażu wypoczywa nad Bałtykiem. Jak spędza wakacje? "Wiadro kawy poproszę"

Piotr Żyła bawi się na weselu z nową ukochaną, a jego była żona wyjechała z dziećmi nad morze. Justyna pokazała się fanom bez makijażu. Wygląda na zmęczoną? "Wiadro kawy poproszę".

Jaki kierunek na podróż obrała Justyna Żyła? Celebrytka docenia uroki polskich, nadmorskich miejscowości i spędza urlop w Jastarni. Tuż po tym, jak jej były mąż po raz pierwszy oficjalnie potwierdził romantycznym zdjęciem na Instagramie wielomiesięczny związek z Marceliną Ziętek, wsiadła z dziećmi w samochód, przebyła długą drogę z południa na północ kraju i teraz relaksuje się nad Bałtykiem. Czy aby na pewno? W udostępnionej w sieci relacji zasugerowała spore zmęczenie i uraczyła internautów fotką wprost z łóżka.

Zobacz wideo Jakich urodowych poprawek mogli jeszcze nie dostrzec bliscy Justyny?

Justyna Żyła na wakacjach bez makijażu

Poranne pobudki są uciążliwe niemal dla wszystkich - również dla byłej żony skoczka narciarskiego, która tuż po godzinie siódmej strzeliła sobie selfie, pozdrawiając fanów z Jastarni, a dokładniej wprost z hotelowego łóżka i domagała się napoju zapewniającego wzrost energii. Wczesna pora spontanicznej sesji zdjęciowej zmusiła Justynę do pokazania się w naturalnej wersji. 

Żyła, ZiętekPiotr Żyła w objęciach Marceliny. Skoczek pokazał pierwsze zdjęcie z ukochaną

Choć na twarzy Żyły dopatrzyliśmy się zarysowanych brwi, a fotka jest dopieszczona filtrem, można uznać, że celebrytka zaprezentowała się bez makijażu.

Wiadro kawy poproszę - napisała na Instagramie.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram/ @justynazyla

W dalszych relacjach z wakacji Justyna pokazała między innymi kadry (znajdziecie je w naszej galerii) nadmorskich krajobrazów i bawiącej się na plaży córki. 

W tym samym czasie były mąż celebrytki spędza romantyczny weekend ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek. Skoczek bawił się z nią na weselu, a po hucznej imprezie gwiazda paradokumentu TVN pochwaliła się w mediach społecznościowych fotografią autorstwa Piotra, do której pozuje przykryta jedynie kołdrą.

Piotr Żyła, Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek owinięta w samą kołdrę. Podpis rozgrzał fanów. "Fot. Piotr Żyła"

Więcej o: