Love Island. Stella po rozstaniu: Mokro i ponuro. Spotkała się z kolegą z programu. A Piotr? Internauci: Szkoda Stelli

Kolejna para z "Love Island" ogłosiła rozstanie. Stella leczyła złamane serce z przyjaciółmi z programu. Co robił Piotr nie wiadomo, ale internauci dali mu znać, co myślą o zerwaniu.

Fani programu "Love Island" już od pewnego czasu podejrzewali, że Stella Staniszewska i Piotr Szczurek (znany na Instagramie jako "Miejski Drwal") przechodzą kryzys. Para w sobotni poranek nagrała wideo, w którym oznajmiła, że ich drogi się rozchodzą. Dziewczyna dla ukochanego przeprowadziła się do Warszawy, a na Wyspie Miłości byli jedynymi uczestnikami, którzy trwali u swego boku od pierwszego odcinka. Niestety, jak przyznali, życie to nie bajka. 

Stella i Piotr z 'Love Island'"Love Island". Stella i Piotr zrezygnowali z łóżkowych igraszek. Powód?

Stella i Piotr się rozstali. Smutna Stella spotkała się ze znajomymi

Parę godzin po wideo-oświadczeniu, Stella wróciła na Instagram i opublikowała serie filmików. Łatwo było dostrzec, że jest smutna.

Trochę dzisiaj mokro i ponuro. Na dworze też - zaczęła. - Ale idę do Maćka i czekam na Ciebie, Olu. 

Dziewczyna spotkała się ze znajomymi z programu - Maćkiem, który przez większość czasu związany był z Anią i Olą, która odpadła z programu stosunkowo szybko. Jak widać na Instagramie, przyjaciele pomogli - Stelli szybko poprawił się humor.

Zobacz wideo

Piotr "Miejski Drwal" Szczurek nie zdradził, jak spędza sobotni wieczór. Jednak pod ostatnim zdjęciem, na którym pozuje z gołą klatą i pilotem do telewizora, fani programu wyrażali swoje emocje. Wielu z nich było pełnych żalu.

Stella z 'Love Island. Wyspa miłości'Stella z "Love Island" przeszła metamorfozę. Schudła 18 kilogramów

Ze strony Piotra związek ze Stellą miał cel marketingowy, wszędzie było was pełno, komercyjny związek bez uczuć - napisała jedna z internautek ostro oceniając mężczyznę.
Tydzień temu szczęśliwi, uśmiechnięci na Fame MMA. Teraz nagle rozstanie. Nigdy mnie to nie przestanie zaskakiwać... - rozmyślała inna.
Szkoda Stelli, wiedziałam, że Piotrek to rozwali - skwitowała kolejna.
Żeby coś zbudować nie wystarczy chwila. Nie chce hejtować, ale myślę, że to Ty Wam nie dałes szansy. Szkoda mi Stelli, ona ma bardzo dobre serce, przykre to jest. 

Myślicie, że osobno będą szczęśliwsi?

Więcej o: