Paulina Sykut-Jeżyna pozuje za palmą. W krótkiej fryzurze! Fani: Co się stało z włoskami? Obcięte?

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie odwiedza salon fryzjerski. Dotychczas nie eksperymentowała z fryzurami. Stawia na odcienie blondu i trzyma się tej samej długości. Jednak na nowym zdjęciu wygląda, jakby obcięła włosy!

Jeszcze kilka lat temu Paulina Sykut-Jeżyna miała czarne, długie włosy. W końcu postawiła na zmiany i zaczęła je rozjaśniać. Zeszła z ciemnego koloru, przeszła przez brąz i ostatecznie została blondynką. Zdaje się, że najlepiej czuje się w jasnych włosach, bo to właśnie na odcienie blondu stawia od jakiegoś czasu. Raz skłania się bardziej ku tym cieplejszym, miodowym, a innym ku chłodniejszym i popielatym. Zaczęła też nieco skracać włosy. Po tych sięgających niemal do pasa ani śladu.

Paulina SykutSkupiona Paulina Sykut w szlafroku depiluje nogę, siedząc na wannie. W łazience postawiła na marmur

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut-Jeżyna w krótkich włosach?

Od kilku lat Paulina Sykut-Jeżyna pozostaje wierna włosom sięgającym nieco za ramiona. Prezenterka kiedyś kochała proste pasma, jednak dziś znacznie częściej sięga po lokówkę i decyduje się na lekkie fale lub loki. Na co dzień związuje włosy w luźny kok, a czasem w programach telewizyjnych widzimy ją w gładko upiętej fryzurze

Na najnowszym zdjęciu nie kolor, a długość włosów prezenterki zwróciła uwagę internautów. Sykut-Jeżyna w białej koszuli pozuje na tle palm. Dziennikarka ma upięte włosy, które na pierwszy rzut oka wyglądają na bardzo krótkie. Nic dziwnego, że niektórzy obserwatorzy pomyśleli, że Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na dość sporą zmianę i mocne skrócenie włosów.

Gdzie te piękne długie włosy?
A co się stało z włoskami? Obcięte? - dopytują internauci.

Prezenterka odpisała na jeden z komentarzy fanów i potwierdziła, że włosy ma jedynie podpięte do zdjęcia. Myślicie, że z czasem zdecyduje się na metamorfozę i postawi na takie ostre cięcie? Już raz zaskoczyła zmianą koloru z ciemnego na blond. Krótkie włosy na pewno byłyby praktyczne na lato i upalne dni!

 

Paulina SykutSykut opublikowała zdjęcie, które zrobiła jej córka: Ktoś idzie w ślady taty

Więcej o: