Izabela Janachowska świętuje drugie urodziny syna. Pokazała efekty rodzinnej sesji. "Bądź zawsze uśmiechnięty"

Izabela Janachowska dodała na Instagramie post z okazji urodzin syna. Christopher 10 maja kończy dwa lata.

Izabela Janachowska dwa lata temu została po raz pierwszy mamą. Prezenterka nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w tej roli, a Christopher szybko stał się jej oczkiem w głowie. Gwiazda nie ukrywa jego twarzy, chętnie pokazuje, jak razem spędzają czas. Tym razem dodała wyjątkowy post. Chłopiec skończył właśnie dwa lata.

Zobacz wideo Janachowska o ciąży

Izabela Janachowska świętuje urodziny syna

Janachowska dodała kilka zdjęć z sesji rodzinnej. Pozuje na nim razem z synem oraz mężem Krzysztofem Jabłońskim. Widać, że są bardzo szczęśliwi, radośnie uśmiechają się do obiektywu. Szczęśliwa mama dodała pełen emocji wpis, w którym napisała, co w jej życiu zmieniło pojawienie się Chriska:

Pewnie jak każda mama uważam, że to właśnie mój synek jest najcudowniejszy, najładniejszy i najmądrzejszy, ogólnie najwspanialszy! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie mamy rację! Chrisek zmienił moje życie o 180 stopni dokładnie dwa lata temu - dzięki niemu odkryłam uczucia i emocje, których nie znałam i nie przypuszczałam, że poznam - zwróciła się obserwatorów.

Izabela Janachowska pozuje w Dubaju, ale show kradnie ChristopherIzabela Janachowska pozuje w Dubaju, a show kradnie Christopher. "Słodziutki!"

Następnie za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyła życzenia solenizantowi.

Synku, bądź zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy, z odwagą idź przez życie i spełniaj marzenia. Pamiętaj, że kochamy cię najbardziej na świecie - dodała poruszona.
 

Izabela ma grono wiernych fanów, którzy uwielbiają ich rodzinę za naturalność oraz uczucie, jakie ich łączy. W komentarzach nie tylko dołączyli się do życzeń, lecz także zostawili wiele miłych słów pod ich adresem.

Cudowna, pozytywna rodzina pełna miłości. Widać to w waszych oczach. A dla maluszka dużo zdrowia, miłość i samych słonecznych dni.
Wszystkiego co najlepsze. Piękna rodzina.
Moja ulubiona rodzina. Wszystkiego najlepszego dla Chriska - piszą.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska o życiu prywatnym. Zdradziła, ilu facetów ją rzuciło: Wariaci!

My również dołączamy się do życzeń!

Więcej o: