Agnieszka Kaczorowska w body rozpływa się nad drugą ciążą: Przede wszystkim zmienia się kobieta. Jej ciało i stan ducha

Agnieszka Kaczorowska dodała na Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji oraz podzieliła się swoimi refleksjami na temat drugiej ciąży. Niektóre rzeczy przeżywa inaczej, niż podczas oczekiwania na drugie dziecko.

Agnieszka Kaczorowska niedługo powita na świecie drugie dziecko. Już wiadomo, że jej starsza córka, Emilka, będzie miała siostrę. Tancerka odkąd ogłosiła wiadomość o ciąży, chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie swoimi zdjęciami, wiedzą oraz refleksami. Tym razem dodała zdjęcia z sesji zdjęciowej oraz napisała, jak przeżywa swój stan i fakt, że zostanie mamą drugiego dziecka.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska w szczerym wyznaniu

Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji zdjęciowej

Kaczorowska na zdjęciach pozuje w białym body, które opina jej już sporych rozmiarów ciążowy brzuch. Widać, że ten stan jej służy, aktorka promienieje, a na jej twarzy pojawia się radosny uśmiech. Agnieszka nie ukrywa, że dopiero teraz zrozumiała pewne kwestie:

Jakoś teraz, w drugiej ciąży, jeszcze mocniej dostrzegam fakt, że dawanie kolejnego życia to #cud. Że to wyjątkowa praca, która wpływa na kobietę z każdej strony... - zwróciła się do fanów.

Następnie skupiła się na tym, jaki wpływ ma ciąża na kobietę:

Psychicznie, fizycznie, emocjonalnie. Zmienia się wszystko, w każdej sferze życia. Przede wszystkim zmienia się kobieta. Jej ciało i stan ducha, czyli wszystko to, co dla niej najbliższe, przechodzi metamorfozę, aby mógł żyć kolejny człowiek. Choć to nic nowego... To dla mnie jest to niezwykle magiczne. Wzruszające. Wyjątkowe - dodała poruszona.
 

Podkreśla też, że "pięknie to obserwować, pięknie to przeżywać - nawet, gdy wiąże się to z wieloma wyzwaniami". W komentarzach internautki podzieliły się swoimi przemyśleniami, pojawiły się także komplementy pod adresem tancerki:

Delikatna i subtelna... Po prostu piękna! Kwitniesz, kochana!
Oj tak! Pięknie napisane.
Gwarantuję ci, że to odczucie każdej mamy, która czuje powołanie i bezgraniczną miłość do dziecka od chwili poczęcia. Pięknie - jak zwykle - to ujęłaś, ale nie wiem, czy piękniej niż możemy oglądać cię na tym zdjęciu - zachwycają się.

Drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża pojawi się na świecie latem, termin przewidywany jest na przełom lipca i sierpnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.