Anna Wendzikowska znów skrytykowana za wakacyjny wyjazd. Po przeczytaniu komentarzy internautów zmieniła opis do zdjęcia

Anna Wendzikowska kolejny raz naraziła się internautom. Znów mają uwagi, co do jej podróżowania.

Anna Wendzikowska jest jedną z częściej podróżujących celebrytek. Tak się składa, że należy też go grona często krytykowanych osób z show-biznesu. Wiele razy internauci piętnowali ją właśnie ze względu na jej wyjazdy. Wytykali jej, że ciągle jest na wakacjach czy też, że jeździ na nie w czasie pandemii. Dziennikarka znów oberwała za wyjazd.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska na wakacjach na Kostaryce

Anna Wendzikowska na wakacjach

Zaledwie dwa dni temu Anna Wendzikowska spakowała walizki i udała się na lotnisko, skąd wraz ze swoimi córkami ruszyła w podróż. Jak już wiadomo, że dziennikarka poleciała na Karaiby, a dokładniej na wyspę Curaçao. Celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami z wypadu. Pod ostatnią fotką pojawiły się negatywne komentarze. 

Całe miasto moje. Od dwóch tygodni mają tu totalny lockdown i zakaz poruszania się, który nie dotyczy turystów. Dziwne zobaczyć takie "wymarłe" miasto - napisała dziennikarka.

Internauci odnieśli się do opisu, który Wendzikowska dodała do zdjęcia i który zmieniła po przeczytaniu komentarzy obserwatorów. Uznali, że nie ma się czym chwalić. Jedna z komentujących osób napisała też, że obostrzenia dotyczą także turystów, a dziennikarka nie zapoznała się z oficjalną stroną rządową. Informacje dotyczące restrykcji w związku z pandemią koronawirusa są dostępne TUTAJ.

Wstyd się tym chwalić. 
Trochę niekulturalnie tak pozować. Z szacunku dla lokalsów.
Czysta hipokryzja, czym się tu chwalić.
Obostrzenia dotyczą również turystów. Polecam zapoznać się z oficjalną rządową stroną - komentują internauci.

Anna Wendzikowska krytykowana za wakacyjny wyjazdAnna Wendzikowska krytykowana za wakacyjny wyjazd Instagram/aniawendzikowska

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy zagraniczne odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>> TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.