Martyna Wojciechowska z córką na starym zdjęciu. Mówi o macierzyństwie. "Fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż"

Córka Martyny Wojciechowskiej skończyła 13 lat. Z tej okazji podróżniczka przygotowała specjalny wpis i podzieliła się archiwalnym zdjęciem z Marysią.

Martyna Wojciechowska trzynaście lat temu została mamą. Wówczas na świat przyszła jej córka, Marysia. Podróżniczka jest bardzo zżyta ze swoim dzieckiem i kiedy tylko może chwali się talentami nastolatki. Tym razem, z okazji urodzin córki, poświęciła jej wpis.

Zobacz wideo Marysia robi makijaż Martynie Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny córki

Dzięki instagramowym wpisom Martyny Wojciechowskiej mogliśmy się przekonać, że Marysia jest utalentowana artystycznie. Nastolatka założyła nawet profil na Instagramie, na którym chwali się swoimi pracami. Swoje zdolności zaprezentowała też, kiedy wykonała mamie makijaż. Ale to nie wszystko, w czym jest dobra. Nastolatka jest również niesamowicie wysportowana. Wojciechowska pokazała kiedyś, jak jej córka robi różne akrobacje na specjalnych taśmach czy też szpagat w powietrzu.

Z taką córką Martyna Wojciechowska nie może się nudzić. Sama przyznała też, że wychowanie dziecka to dla niej najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż. Z okazji urodzin Marysi podróżniczka opublikowała ich wspólne zdjęcie z przeszłości i dodała specjalny wpis. Gwiazda TVN-u nie ukrywa, że jest niezwykle dumna ze swojej pociechy i zaznacza, że będzie ją bezwarunkowo kochać i wspierać w każdej decyzji. 

Lata mijają, a ja wciąż nie mogę za nią nadążyć... 13 lat temu na świecie pojawiła się Marysia! I wywróciła całe moje życie do góry nogami. Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez mapy. Patrzę na nią, zmieniającą się każdego dnia i jestem najdumniejszą mamą świata. Mam w domu małą kobietę o wielkim sercu, która z ciekawością, odwagą, ale też z wielką wrażliwością i empatią dla innych ludzi eksploruje otaczający ją świat. Córeńko najdroższa, miej odwagę marzyć i realizować swoje marzenia. A ja zawsze będę przy Tobie. #WspieramNieOceniam i kocham bezwarunkowo - napisała podróżniczka.

W komentarzach nie zabrakło urodzinowych życzeń. My również życzymy spełnienia marzeń!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.