Dominika Tajner w pięknej sesji zdjęciowej. Sama jest zachwycona: Spojrzałam na to zdjęcie i powiedziałam "WOW"

Dominika Tajner dodała na Instagramie zdjęcie, które pochodzi z jednej z jej ostatnich sesji zdjęciowych. Nie ukrywa, że jest zachwycona efektem współpracy ze specjalistami.

Dominika Tajner na stałe weszła do show-biznesu, kiedy zaczęła spotykać się z Michałem Wiśniewskim. Choć jest córką byłego trenera polskich skoczków, Apoloniusza Tajnera, to dopiero związek z piosenkarzem ją rozsławił. Byli małżeństwem przez pięć lat i rozstali się w zeszłym roku. Nie mają do siebie pretensji, potrafią też spędzać czas na branżowych imprezach.

Michał Wiśniewski, Dominika TajnerDominika Tajner i Michał Wiśniewski na tej samej imprezie. Pozowali razem do zdjęć

Dominika Tajner w sesji zdjęciowej

Oboje po rozwodzie układają swoje życie prywatne i uczuciowe. Wiśniewski założył nową rodzinę, poślubił ukochaną Polę i doczekał się kolejnego syna, którego nazwał Falco Amadeusz. Także Tajner jest w związku, a nowa miłość najwidoczniej jej służy, bo promienieje.

Zobacz wideo Nie spodziewali się, że ich związek nie przetrwa

Dominika niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej, a efektem pochwaliła się na Instagramie.

Spojrzałam na to zdjęcie i powiedziałam "WOW"! Poznałam @lukaszjungto jakiś czas temu i wiedziałam, że stworzymy coś innego... I tak się stało! - napisała poruszona. - Już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć #sesjazdjeciowa #sesjakobieca - dodała.
 

W dalszej części wpisu podziękowała wszystkim, którzy zadbali o jej wizerunek. Internauci także są pod wrażeniem zdjęcia, którym się pochwaliła. Zostawili wiele miłych słów:

Jesteś nie do poznania. Pięknie. Kobieta, która wie, czego chce i zna swoją wartość.
Jaka piękna.
Jest ogień - komplementują.

Jakiś czas temu Dominika Tajner zdradziła nieco więcej szczegółów na temat swojego związku. Okazuje się, że jej wybranek jest nieco starszy od niej i mieszka na Cyprze.

Dominika TajnerTajner ujawniła, kim jest jej ukochany. Nie pochodzi z Polski i ma bardzo egzotyczne imię

Na razie z powodu pandemii nie spotykają się za często i rozmawiają głównie przez komunikatory.