Natalia Siwiec dodała zdjęcie, ale czegoś na nim brakuje. Fani dopytują: Gdzie jest twoja lewa ręka?

Natalia Siwiec spędza ostatnie miesiące w meksykańskiej miejsowości Tulum. Na jednym z ostatnich zdjęć, które dodała ze swojej wyprawy, internauci zauważyli pewną niepokojącą rzecz - celebrtyce brakuje... lewej ręki.

Natalia Siwiec od jakiegoś czasu wygrzewa się wraz z rodziną w meksykańskiej miejscowości Tulum, o czym pieczołowicie informuje swoich obserwatorów na Instagramie. Kobieta ochoczo chwali się swoimi rajskimi wakacjami, dzieląc się wykonanymi tam fotografiami. Kiedy jednak wrzuciła jedno z ostatnich zdjęć, wśród komentarzy pod nim zawrzało. Celebrytce na dodanej fotografii brakuje bowiem... ręki.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

CleoCleo w rozpuszczonych włosach to "absolutny hit". Czemu więc wybiera kucyka?

Natalia Siwiec bez lewej ręki. Wpadka gwiazdy z retuszem?

Siwiec na fotografii wykonanej na bajecznym tle rajskich widoków zachwyca sylwetką. Po wrzuceniu zdjęcia fani influencerki nie mogli wyjść z podziwu, jaką ma formę. Część z jej obserwatorów szybko jednak zwróciła uwagę na fakt, że celebrytce brakuje... lewej ręki. Wśród najbardziej popularnych komentarzy czytamy:

Natalia, gdzie jest twoja lewa ręka?
Pięknie. Tylko na pierwszy rzut oka jakby bez ręki. Buzia.
Wyszło jak dziewczyna z jedną ręką
A gdzie jest ręka?
Nawet bez ręki wyglądasz pięknie.
 

Przyznajemy, że zdjęcie faktycznie wygląda niepokojąco. Najpewniej jednak winę ponosi nieco niefortunne ustawienie pięknej modelki.

Artur OrzechArtur Orzech bez uprzedzenia nie pojawił się w pracy. TVP zerwała z nim umowę

Siwiec już od jakiegoś czasu dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z rajskich wakacji. Chętnie eksponuje swoje ciało - podziwialiśmy je już na tle basenu, wielkich palm czy fal oceanu. Choć fani celebrytki za każdym razem nie mogą wyjść z podziwu nad jej figurą, to pojawiają się też głosy krytyki sugerujące, że gwiazda jest... za chuda. Siwiec ostatnio odpowiedziała im jednak krótko i stanowczo twierdząc, że po prostu ograniczyła cukier

Więcej o: