Muśnięta słońcem Natalia Siwiec wygina smukłe ciało w stroju kąpielowym nad basenem. Internauci zachwyceni

Natalia Siwiec podzieliła się z internautami kolejną porcją zdjęć z wakacji w Meksyku. Tym razem pochwaliła się fotką w bikini na tle palmy i basenu.

Mimo trwającej pandemii koronawirusa wiele gwiazd decyduje się na zagraniczne wyjazdy w najdalsze zakątki świata. Beata Tadla wybrała się w podróż poślubną na Malediwy, ten sam kierunek wybrała również Agnieszka Kaczorowska z rodziną. Najpopularniejszym celem podróży wśród rodzimych celebrytów jest jednak meksykańskie Tulum. Właśnie tam promienie słońca łapała Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Doda czy też Marcelina Zawadzka. To również jedno z ulubionych miejsc Natalii Siwiec, która zdecydowała się po raz kolejny je odwiedzić.

Loni WillisonByła modelką i żoną gwiazdy, teraz żyje na ulicy. Porozmawiała z dziennikarzami

Natalia Siwiec pręży smukłe ciało w bikini

Natalia Siwiec ponownie wybrała się na wakacje. Złośliwi internauci dogryzają jej, że jest na nich bez przerwy, jednak celebrytka nie zwraca uwagi na przytyki i wciąż udostępnia kolejne kadry z malowniczego Meksyku. Niedawno dołączyła do niej Blanka Lipińska, co również obie panie zrelacjonowały fanom. 

Natalia Siwiec zdjęła doczepy. Jak teraz wygląda? 'W takiej długości najlepiej'Siwiec pręży ciało w bikini, a internauci komentują jej figurę. "Czy pani nie za bardzo się odchudza?"

Natalia Siwiec chętnie eksponuje swoje ciało w sieci. Na Instagramie zamieściła kolejną garść fotek w bikini. Na jednym z nich pozuje na tle basenu, na drugim zaś na tle wielkiej palmy. Nie zabrakło również zdjęć ze wspólnych zabaw z córką w basenie.

 

Internauci nie zawiedli i zostawili pod zdjęciem mnóstwo komplementów.

Piękna jak zawsze. Proszę o więcej słońca dla nas.
Co za figura. Sztos!
Wspaniała energia od Was bije! A my po cichu zazdrościmy ciepełka. No i ta piękna sylwetka. Wow - zachwalają internauci.
 

ZOBACZ TEŻ: Fance nie podoba się to, że Natalia Siwiec nie wspiera publicznie kobiet w Polsce: Może trochę empatii? Modelka jej odpisała

Zobacz wideo Natalia Siwiec o „Dziewczynach z Dubaju”: TA PRODUKCJA MNIE NIE INTERESOWAŁA
Więcej o: