Michał Figurski zaszczepił się na koronawirusa. "Ze specjalną dedykacją dla Violi, Tomasza oraz Edyty"

Michał Figurski pochwalił się zdjęciem ze szczepienia. Prezenter zapewnia, że czuje się dobrze. Nie obyło się bez osobistych wycieczek w stronę sceptyków szczepionek.

Michał Figurski o fakcie zaszczepienia poinformował fanów na Instagramie. Zamieścił zdjęcie z momentu wykonywania szczepionki na koronawirusa. Prezenter dołączył do programu szczepień dla osób przewlekle chorych i po transplantacjach. Przed laty Figurski przechodził bowiem dwa przeszczepy - trzustki i nerki - kwalifikował się zatem do tej grupy. Zapewnił internautów, że otrzymał szczepienie zgodnie z kolejnością.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska chwali się wyprawką dla dziecka. Przyszła mama rozpakowała prezenty

Michał Figurski z pozdrowieniami dla sceptyków szczepień

Znany prezenter radiowy słynie ze swojego poczucia humoru, które nie zawsze wszystkim przypada do gustu. Postanowił skomentować szczepienie w swoim stylu.

Tura przeszczepieńców ruszyła! Przysięgam, że swoje odstałem w kolejce i żyję. Łapa nie boli, głowa też nie i jak na razie nie mam dowodów, by ktoś podsłuchiwał moje życie osobiste - "śmieszkował" dziennikarz.

Zwrócił się także z osobistymi pozdrowieniami.

Foto ze specjalną dedykacją dla Violi, Tomasza oraz Edyty - napisał Michał Figurski.
 

Aleksandra SzwedSzwed na zdjęciu z ukochanym. Widzimy go bardzo rzadko, jednak tym razem był powód

Nie wiemy, co na to Viola, Tomasz i Edyta, domyślamy się natomiast, że chodzi o Edytę Górniak i Violę Kołakowską oraz ojca jej dzieci, Tomka Karolaka, którzy wprost wypowiadali się przeciwko szczepieniom na koronawirusa. Czy Michał Figurski chciał dogryźć koleżankom i kolegom z show-biznesu? Pewne jest, że świat celebrytów został mocno podzielony na tych "za" i "przeciw", ale ci przeciwko szczepieniom są - na szczęście - w mniejszości.

Jak pokazują statystyki, już ponad trzy miliony osób w Polsce zaszczepiło się przeciwko koronawirusowi, przyjmując co najmniej jedną dawkę. Trwa tendencja wzrostowa, a do szczepień mają być kwalifikowane kolejne grupy osób.

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?