Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski rozwali scenę? W to wierzy chyba tylko on sam i Jacek Kurski. Zagraniczni słuchacze: Żal

Rafał Brzozowski w maju będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji. Ten wybór jest komentowany nie tylko przez rodaków, głos zabrali także ludzie z zagranicy. Niestety, nie dają Polakowi większych szans na wygraną.

12 marca potwierdziły się informacje, do których dotarł Plotek, w sprawie reprezentanta Polski na Eurowizji. Jako pierwsi podawaliśmy, że w tym roku TVP postawi na swoją gwiazdę, czyli Rafała Brzozowskiego. Tak też się stało, o czym oficjalnie dowiedzieliśmy się w piątkowym odcinku "Pytania na Śniadanie":

Rafał Brzozowski, SanahPlotek miał rację! Wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję

Okazuje się, że Rafał Brzozowski od jakiegoś czasu pracował nad nowym materiałem. Jednym z jego nowych utworów jest "The Ride" i to właśnie ten numer zaprezentuje w Rotterdamie. Piosenkarz śpiewa w nim po angielsku, zmienił także wizerunek - w klipie występuje w przyciemnionych okularach, tak też pojawił się w studiu TVP, gdzie opowiadał o swoim sukcesie. Polacy nie są jednak do końca przekonani co do tego wyboru, niektórzy uważają, że to żart.

Rafał Brzozowski jedzie na EurowizjęBrzozowski z jedzie na Eurowizję 2021. "To jest prawda czy sobie żartujecie?"

A jak naszego reprezentanta oceniają osoby z zagranicy? Komentarze są dosyć podobne do tego, co można przeczytać na polskich profilach. Pojawiają się opinie, że raczej możemy mieć problemy z wejściem do finału, nie mówiąc już o zwycięstwie.

Żal im Polski, zasługują na lepszy występ i profesjonalnego wykonawcę.
Polacy chyba nie chcą organizować u siebie następnego konkursu.
Polska się chyba nawet nie stara. To jedyny duży kraj, który jeszcze nie wygrał Eurowizji, a powinien, bo ma świetną scenę muzyczną. Bardzo zły wybór - czytamy na kanale Eurovision Song Contest na YouTube pod teledyskiem Brzozowskiego.
 

Brakuje zachwytów nad utworem Brzozowskiego, przeważają opinie, że jest średni i niczym się nie wyróżnia. Niektórzy zastanawiają się także, czy Polak nie będzie miał problemów z występem na żywo.

Zobacz wideo Ukochana będzie go wspierać

Sam się tym jednak nie przejmuje i wierzy, że odniesie zwycięstwo. Już przygotowuje się do występu, pomaga mu Agustin Egurrola, który zajmuje się choreografią i kilka tygodni temu przeszedł z TVN-u do TVP.