Małgosia i Paweł z "Rolnika..." ochrzcili córkę. Wybrali przemyślane stylizacje. "Nasze wywalczone szczęście"

"Rolnik szuka żony". Małgosia dodała na Instagramie serię zdjęć, które zostały zrobione z okazji chrztu jej córki. Przy okazji nie kryje radości z tego, jaką rodzinę udało jej się stworzyć.

"Rolnik szuka żony" to jeden z tych programów, który pomógł wielu uczestnikom ułożyć sobie życie uczuciowe. Dzięki udziałowi w show poznali się m.in. Ania i Grzegorz Bardowscy, Małgosia i Paweł Borysewiczowie oraz Marta i Paweł, których kariera nabiera rozpędu - zostali zaproszeni do najnowszej edycji "Dance Dance Dance". Wszyscy są nadal aktywni w mediach społecznościowych i relacjonują, co u nich słychać.

Zobacz wideo Nie zabrakło kontrowersji

"Rolnik szuka żony". Małgosia dodała rodzinne zdjęcia

Tym razem Małgosia przygotowała gratkę dla fanów. Udostępniła zdjęcia, zrobione z okazji chrztu jej córki, która przyszła na świat w październiku. Małżonkowie wychowują także syna Rysia, urodzonego w 2019 roku. Teraz zdecydowali się ochrzcić Blankę.

Małgosia Borysewicz z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Syn Małgosi skończył dwa lata. Rolniczka sama zrobiła mu tort

Małgosia i Paweł nie ukrywają, że lubią bawić się modą, więc teraz nie mogło być inaczej. Tata i syn ubrani byli w takie same garnitury, za to mama wybrała kreację w kolorze zbliżonym do stroju córki.

Jestem naprawdę dumna z mojej rodziny i szczęśliwa, że siebie mamy. Nasze wywalczone szczęście - napisała.
 

Internauci zostawili wiele miłych słów pod ich adresem:

Przepięknie wyglądacie. Jednak garniaki są cudowne, panowie coś obłędnego.
Miło się patrzy na takie szczęście.
Jesteście wspaniali - komplementują.

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny"Rolnik szuka żony". To już pewne! Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wezmą ślub

Małgosia i Paweł praktycznie od razu wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Szybko skupili się na sobie i jak się okazało, opłaciło im się to. W 2018 roku wzięli ślub, kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich syn. Nie ukrywają, że rodzina jest dla nich najważniejsza.