Dzieci Anny Czartoryskiej bawią się w salonie. Jest bardzo kolorowo i przytulnie, a okna są dość oryginalne

Anna Czartoryska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym znalazły się jej dzieci. Niedzielę spędzają razem w salonie, dzięki czemu możemy przy okazji podejrzeć, jak aktorka mieszka z rodziną.

Anna Czartoryska to jedna z tych gwiazd, która dawkuje informacje o swoim życiu osobistym. Nawet wiadomość o ślubie z milionerem Michałem Niemczyckim (w 2013 roku) udało jej się zachować w tajemnicy przed mediami. Choć stara się chronić prywatność bliskich, to jednak od czasu do czasu zdradza, jak spędzają czas. Tym razem dodała na Instagramie zdjęcie, na którym ujęła swoje dzieci. Oprócz nich uwagę zwraca także wystrój salonu w domu aktorki.

Zobacz wideo Maffashion inwestuje w nieruchomości

Anna Czartoryska pokazała dzieci

Czartoryska i jej mąż mają troje dzieci: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego. Aktorka dość rzadko pokazuje je w mediach społecznościowych, jednak teraz przygotowała dla swoich obserwatorów prawdziwą gratkę. Opublikowała na profilu zdjęcie, na którym znalazło się całe rodzeństwo.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska kreatywnie spędza czas z dziećmi. Pochwaliła się zdjęciem syna

Chłopcy wyglądają przez okno, a dziewczynka leży na kanapie. Są oni ubrani bardzo kolorowo, ich stylizacje są w intensywnych kolorach lub we wzory.

#sunday - podpisała to ujęcie ich mama.

Anna Czartoryska-NiemczyckaCzartoryska-Niemczycka ćwiczy, a w tle jej sypialnia. Wieje luksusem? Nie

Jednak to, co jeszcze zwraca uwagę, to pomieszczenie, w którym się bawią. Niemczyccy niedawno przeprowadzili się do nowego domu, a aktorka pokazała, jak urządzili salon. Najważniejszym punktem jest okno, którego rama jest w żółtym kolorze, a parapet został przerobiony na wygodne siedzisko. Pod nim znajduje się jasna kanapa, obok niej ustawiona jest lampa oraz kwiat w doniczce. Widzimy też kawałek żyrandola. Jest on biały, złożony z kilku elementów. Ściany pomalowane zostały na beżowo.

 

Już wcześniej mogliśmy zobaczyć inny kawałek pomieszczenia. Wtedy dowiedzieliśmy się, że ważne miejsce zajmuje fortepian wiedeńskiej marki oraz kredens w stylu PRL. To w nim domownicy przechowują zastawę i kieliszki. Oprócz tego jest tutaj wiele roślin, które ożywiają wnętrze.