Anna Czartoryska-Niemczycka ćwiczy, a w tle jej sypialnia. Wieje luksusem? Wręcz przeciwnie!

Anna Czartoryska-Niemczycka nie obnosi się luksusem i żyje bardzo skromnie. Urządziła się przytulnie i z klasą.

Anna Czartoryska-Niemczycka nie należy do grona gwiazd, które można nazwać celebrytkami - aktorka arystokratycznego pochodzenia raczej funkcjonuje w mediach za sprawą swojej działalności zawodowej. Niezbyt często mówi o życiu prywatnym, a już na pewno nie udostępnia wizerunku dzieci. Lubi jednak motywować swoich obserwatorów, dlatego też często wrzuca do sieci zdjęcia w kostiumach sportowych, dając do zrozumienia, że mimo zamkniętych siłowni, dba o zdrowie, ćwicząc. Na jednej z ostatnich fotografii zaprezentowała nie tylko sylwetkę i szczupły brzuch, ale także sypialnię. Urządziła się bardzo przytulnie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

Anna Czartoryska-Niemczycka ćwiczy, a w tle jej sypialnia. Wieje luksusem? Nic z tych rzeczy

Anna Czartoryska-Niemczycka wychowała się w zamożnym domu. Sława i pieniądze nie sprawiły jednak, że zaczęła się obnosić ze wszystkim, co ma. Wręcz przeciwnie, jest bardzo skromna, o czym świadczyć może wystrój jej sypialni. Nie znajdziecie w niej złotych ozdób czy kina domowego. Aktorka postawiła na delikatny odcień różu na ścianach, dużo roślin i niewielkich rozmiarów telewizor, który wisi w rogu. Zdjęcie zostało wykonane w lustrze, które prawdopodobnie stanowi część przesuwnej szafy.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka screen IG @annaczartoryska_niemczycka

Jakiś czas temu zrobiliśmy przegląd całego Instagrama aktorki. Od początku pandemii Czartoryska-Niemczycka wpuściła nieco swoich fanów do mieszkania, publikując z jego wnętrz wiele fotografii. Wiemy już, jak wygląda jej kuchnia, salon, łazienka i sypialnia, ale nadal uważamy, że największe wrażenie robi garderoba. W królestwie Anny dominuje kolor niebieski - na środku stoi piękna pikowana sofa, a za nią wielka szafa.

Jak mieszka Anna Czartoryska-Niemczycka?Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała fanom jasną łazienkę. Zajrzeliśmy też do kuchni i salonu. Najpiękniejsza garderoba!