Olga Bołądź w wyjątkowej stylizacji. Pochodzi z upcyklingu

Za nami gala plebiscytu Bestsellery Empiku 2020. Wśród zaproszonych gości zjawiła się m.in. aktorka Olga Bołądź. Uwagę zwraca jej stylizacja.

Polacy po raz 22. wybrali swoich ulubionych twórców. Statuetki w plebiscycie Bestsellery Empiku 2020 trafiły m.in. w ręce Sanah (kategoria pop/rock), Jana Komasy (za film "Boże ciało" w kategorii film fabularny) oraz Zygmunta Miłoszewskiego (kryminał/sensacja/thriller). Wydarzeniem Roku została okrzyknięta akcja charytatywna #Hot16Challenge2, którą zainicjował Solar. Dzięki niej udało się zebrać kwotę w wysokości 3,5 miliona złotych, która została przekazana jako wsparcie systemu ochrony zdrowia.

Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. 'Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży' (zdjęcie ilustracyjne)Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Bestsellery Empiku 2020. Olga Bołądź w wyjątkowej stylizacji

Na gali pomimo panującej pandemii zjawiło się wielu znanych gości. Jak wspomnieliśmy, na widowni zasiadła Olga Bołądź. Aktorka z tej okazji wybrała garnitur złożony z dłuższej marynarki w dwóch kolorach - czarnym i piaskowym oraz plisowanych spodni z rozszerzonymi nogawkami. Jak się okazuje, ten komplet Bołądź miała już kiedyś na sobie podczas jednej z sesji zdjęciowych. Jak zdradziła ekspertka i krytyczka mody Karolina Domaradzka, jest on złożony z rzeczy vintage i upcyklingu.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o kolegach z branży

Marynarka została stworzona dzięki Aleksandrze Antonczak - jest to jedyny egzemplarz.

Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć formułę duetu, który jest rzadkim zjawiskiem spotykanym w branży fashion - napisała jedna z twórczyń stylizacji aktorki.

Czym jest protest Czym jest protest "Media bez wyboru"? Co oznacza dla widza? Wyjaśniamy, o co walczymy i o co chodzi

Całość dopełniła fryzura - gładki i niski kucyk, makijaż z mocnym akcentem na usta oraz sporych rozmiarów kolczyki w złotym kolorze.

Olga BołądźOlga Bołądź Screen z Instagram.com/ lawirantka

Olga BołądźOlga Bołądź Screen z Instagram.com/ karolina_domaradzka

Na zdjęciach widać, że Olga Bołądź czuła się bardzo kobieco i z dumą prezentowała stylizację, jaką dla niej skomponowano.