Plotek numerem jeden w październiku. Dziękujemy!

Plotek w październiku po raz kolejny zdobył złoto w kategorii serwisów "people". To dla nas nie tylko powód do dumy, lecz także świadomość, że dostajemy od Was kredyt zaufania. Robimy wszystko, by Was nie zawieść.

W październiku Plotka odwiedziło ponad 7,2 mln użytkowników. To zasługa nie tylko burzliwej sytuacji w Polsce, która dostarcza emocjonujących i nośnych tematów. Plotek się zmienia. Choć czasami zarzekacie się, że na niektóre znane twarze nie możecie już patrzeć, to jednak do nas wracacie, a my robimy wszystko, żebyście mieli po co to robić. Żeby na Plotku - podobnie jak w show-biznesie - na nudę nie można było narzekać. 

Mamy nadzieję, że widzieliście już nasz nowy format wideo "Plotkersi", w którym topowe gwiazdy show-biznesu wyjawiają nam nieznane fakty ze swojego życia i odnoszą się do medialnych doniesień na swój temat. Już w najbliższą niedzielę o 17 - Sylwia Madeńska! Tancerka opowie o emocjach towarzyszącym występom w "Tańcu z Gwiazdami" i ostatnich burzach w życiu prywatnym. 

 

A jeśli wolicie powspominać z lekkim sentymentem gwiazdy dawnej epoki, zapraszamy Was do poniedziałkowego cyklu Plotek-Retro, w którym przypominamy życiorysy największych z największych, choć czasem nieco zapomnianych artystów PRL-u.  

Marek GrechutaKochał śpiewać, ale koncertowe tłumy go paraliżowały. Choroba afektywna dwubiegunowa niszczyła mu życie

Dziękujemy, że jesteście z nami, bo my jesteśmy tu dla Was! 

Redakcja Plotek.pl

Plotek numerem jedenPlotek numerem jeden Plotek numerem jeden