"Rolnik szuka żony". Uczestniczka show przeszła metamorfozę. Nowa fryzura odjęła jej lat. "Zupełnie inna kobietka"

Uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nową fryzurą. W jasnych blond włosach Anna Stelmaszczyk wygląda zupełnie inaczej niż na planie programu.

Anna Stelmaszczyk wystąpiła w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta starała się o względy rolnika Jakuba. Wszystko wskazywało na to, że tych dwoje połączyło prawdziwe uczucie. Zakochani spotykali się jeszcze po zakończeniu formatu. Fani programu "Rolnik szuka żony" byli bardzo niepocieszeni, kiedy na jaw wyszło, że Ania i Jakub rozstali się. Oboje długo milczeli na temat rozstania, jednak kobieta w końcu przyznała, dlaczego zrezygnowała ze związku z rolnikiem. 

ZOBACZ: Ania z "Rolnika" po raz pierwszy zdradziła, dlaczego nie wyszło jej z Jakubem. Wyjawiła też, czy program jest reżyserowany

Anna po wszystkim zniknęła na jakiś czas z show-biznesu. Teraz jednak postanowiła o sobie przypomnieć. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami, na których prezentuje swój nowy wizerunek. 

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

"Rolnik szuka żony". Anna przeszła metamorfozę

Anna w programie "Rolnik szuka żony" cieszyła się długimi włosami w ciemnym odcieniu blondu. Taka prosta fryzura bardzo do niej pasowała. Teraz jednak uczestniczka show postanowiła nieco zmienić wizerunek - nie tylko wyraźnie skróciła włosy, ale też zmieniła ich kolor. Anna postawiła na wyrazisty blond o chłodnym odcieniu. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie prezentuje się fenomenalnie. 

 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie szczędzili Annie komplementów i chwalili jej nową fryzurę. Pojawiły się też głosy, że jaśniejsze włosy sprawiły, że celebrytka wygląda zdecydowanie młodziej. 

Pięknie Ci w tym kolorze włosów.
Zmiana na mega mega plus.
Wow, zupełnie inna kobietka! Naprawdę pięknie w tym kolorze i 10 lat mniej - pisali. 

A jak wam podoba się metamorfoza Anny?