Ania z "Rolnika" po raz pierwszy zdradziła, dlaczego nie wyszło jej z Jakubem. Wyjawiła też, czy program jest reżyserowany

Ania, wybranka Jakuba z programu "Rolnik szuka żony", odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Wyjawiła sporo intymnych szczegółów.

Ania to uczestniczka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Była wybranką rolnika Jakuba, który od razu zdecydował, że nie chce poznawać żadnych innych kandydatek, gdy tylko ją zobaczył. Ania zrobiła na nim niemałe wrażenie, a pod koniec sezonu już była jego partnerką. Niestety, uczucie nie przetrwało próby czasu, o czym niedawno Ania poinformowała na Instagramie. Teraz zdecydowała się zdradzić, dlaczego nie wyszło jej z Jakubem.

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Anna i Jakub rozstali się, a wina spadła na nią. Fani zarzucili ją komentarzami. "Postawa godna pochwały, a nie hejtu"

Zobacz wideo Rolnik szuka żony - zwiastun nowego sezonu

Ania z "Rolnik szuka żony" o Jakubie

Uczestniczka show zdecydowała się porozmawiać ze swymi obserwatorami na Instagramie. Nie zabrakło oczywiście intymnych pytań o związek z Jakubem i powody rozstania. Jeden z internautów spytał, czy uczucie między nią a rolnikiem było prawdziwe.

Było prawdziwe i to są rzeczy, których nie da się udawać w życiu. Poza tym uważam, że zawsze trzeba liczyć się z drugą osobą - powiedziała Ania.

Ania dodała również, że nie utrzymuje żadnego kontaktu z Jakubem i nie wie, czy obecnie rolnik z kimś się spotyka. Ona sama nie jest w związku. Zdradziła też, dlaczego rozstała się z Jakubem.

Nie wyszło. Nagrania były megafajne, podczas tych nagrań było cudownie, ale kończą się nagrania i wychodzą różne inne cechy charakteru i albo te cechy zaakceptujemy, i będziemy z nimi żyć, albo odpuszczamy i dajemy sobie szansę na związek z kimś innym - powiedziała.

Inny internauta chciał wiedzieć natomiast, czy "Rolnik szuka żony" jest programem reżyserowanym.

Nie było nigdy żadnej rzeczy, do której nas zmusili, wręcz przeciwnie, pytali, czy się na to zgadzamy - wyznała.

Przypomnijmy, że rozstanie Ani i Jakuba wzbudziło ogromne emocje, a uczestniczka musiała zmagać się z hejtem. Internauci oskarżali ją o wykorzystanie rolnika i podejrzewali, że zgłosiła się do programu dla sławy. Nie spodobało im się również to, że krótko po rozstaniu wyjechała z przyjaciółkami na wakacje. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Poznaj: Modną odzież damską na Avanti24.pl!

 KM