Paul Montana pokazał zdjęcie z młodości. Fani porównują go do znanego amerykańskiego aktora

Trzeba przyznać, że biznesmen przed laty z powodzeniem mógłby zrobić karierę w modelingu. Sami zobaczcie.

Paul Montana zaistniał w polskim show-biznesie dzięki romansowi z Iloną Felicjańską. Choć od samego początku w relacji tych dwoje nie działo się najlepiej, modelka przyjęła zaręczyny biznesmena w Paryżu i od 2018 roku funkcjonowali jako narzeczeństwo. Datę ślubu para musiała przekładać kilka razy, niektórzy wyrokowali za wczasu, że do złożenia przysięgi przed ołtarzem nie dojdzie. Ostatecznie jednak Felicjańska i Montana stanęli na ślubnym kobiercu w lutym 2020 roku w Londynie.

Paul Montana i Ilona Felicjańska - burzliwy związek

Niestety, ich małżeństwo zdaje się nie przetrwać nawet roku. Para niedawno potwierdziła rozstanie. Paul wyprowadził się z domu Ilony i zabrał ze sobą cały dobytek, który zmieścił się w jednej sportowej torbie. Na rozwód muszą jednak poczekać, ponieważ według brytyjskiego prawa nie można rozwiązać małżeństwa przed upływem roku od zaślubin.

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Paul Montana w młodości wyglądał jak model

Choć sytuacja pomiędzy małżonkami wciąż jest napięta, oboje starają się wrócić do normalnego życia. Ilona publikuje w mediach społecznościowych motywujące wpisy i relacje z wyjazdów z przyjaciółmi, a Paul ostatnio wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie z młodości, na którym wygląda jak rasowy model!

Levi’s 1987 - podpisał zdjęcie.

Trzeba przyznać, że to zdjęcie z powodzeniem mogłoby się znaleźć w lookbooku ówczesnej kolekcji producenta jeansów. Paul idealnie wpisywał się w panujące wtedy trendy.

Fanki nie szczędziły komplementów w komentarzach pod adresem Montany:

To pan?! WOW!
Ładne zdjęcie
Świetne zdjęcie, wyglądasz super! - czytamy pod zdjęciem.

Jeden z obserwatorów biznesmena zwrócił uwagę na uderzające podobieństwo Montany do jednego z amerykańskich gwiazdorów:

Matthew McConaughey? - zapytał.

Zobaczcie zdjęcie. Też dostrzegacie podobieństwo?

 

Matthew McConaugheyMatthew McConaughey East News

 
 
Więcej o: