Ilona Felicjańska zdradziła, jak spędza czas w domowej izolacji. "Z niełatwej miłości chcemy uzyskać jak najwięcej" [TYLKO U NAS]

Już od wielu dni Polacy przestrzegają restrykcji wystosowanych przez rząd i spędzają czas w domowej izolacji. Stosują się do nich również gwiazdy, a wśród nich jest Ilona Felicjańska z rodziną.

W Polsce pojawia się coraz więcej potwierdzonych przypadków koronawirusa. Każdego dnia dowiadujemy się o nowych zakażeniach i osobach przebywających na kwarantannie. Zamknięto m.in. placówki oświaty oraz miejsca kultury, a ludzie nie mogą się gromadzić powyżej dwóch osób. Obywatele przebywają w domowej izolacji od wielu dni, a jedynie wychodzą ze swoich mieszkań, by zrobić małe zakupy czy wyprowadzić psa. Nie inaczej jest z naszymi polskimi gwiazdami. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Doda organizuje maseczki dla potrzebujących szpitali. A jak te trudne dni spędzają inni znani i lubiani? Postanowiliśmy o to zapytać Ilonę Felicjańską.

Zobacz wideo Maffashion również spędza ten czas z ukochanym:

Jak Ilona Felicjańska spędza czas w domowej izolacji?

Była polska modelka postanowiła przeznaczyć ten czas na pielęgnacje relacji z mężem, Paulem Montaną. Felicjańska widzi w tych trudnych chwilach również dobre strony.

Żadna sytuacja w życiu nie jest ani tylko dobra ani tylko zła. Jeśli zobaczymy ją taką jaka jest naprawdę, bez oceny, możemy uzyskać z niej wiele dobrego. Tak jest i teraz z nami.

Okazuje się, że małżeństwo bardzo stara się zrozumieć sens nie tylko swojego związku.

Co my robimy? To co zawsze tylko więcej, bardziej i lepiej. To czas rozmów, podsumowań i podążania ku lepszemu. Z naszej wielkiej, aczkolwiek niełatwej miłości, chcemy uzyskać jak najwięcej. Mamy zatem teraz czas na czytanie, na rozmowy z psychologami z polski, USA i Anglii o miłości, relacji, związkach, mechanizmach działania człowieka. Chcemy zrobić z tego coś, co pomoże nie tylko nam ale i innym, którzy borykają się z podobnymi sytuacjami. Bo czasem wielka miłość to dopiero początek „Love Story”!

Felicjańska dodała również, że razem z mężem starają się celebrować każdy dzień.

A poza tym? Śmiejemy się, śpiewamy, tańczymy, gotujemy, ubieramy pięknie do posiłku, opalamy na balkonie, piszemy, robimy mapę marzeń. To ważny i potrzebny czas. Nie tylko dla nas... - stwierdziła.

Zainspirujecie się?

KB

Więcej o:
Komentarze (5)
Ilona Felicjańska zdradziła, jak spędza czas w domowej izolacji. "Z niełatwej miłości chcemy uzyskać jak najwięcej" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • paralaksa

  Oceniono 3 razy 3

  Czy oni nie mają co robić, tylko bez przerwy skupiać się na sobie i swojej "trudnej miłości"? To jest ich jedyne zajęcie - analizowanie związku, czytanie poradników, zamęczanie sobą psychologów i wszystkich dookoła? Ilona, posłuchaj, jeśli prostowanie relacji (z którego, jak widać, od dawna nic nie wynika) jest jedynym motorem działania i jedynym wspólnym celem, to nie jest miłość. To jakieś chore uzależnienie i wzajemne zadręczanie. Masz kompletnie skrzywione postrzeganie prawdziwie dojrzałego układu.

 • reniaaa

  Oceniono 2 razy 2

  Zapasy alkoholu zrobili, czy wychodzą po artykuły pierwszej potrzeby? :P

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz 1

  Takie byle co jak felocjanska i molo żigolo Montana rozmawiają zpsychologiem z USA. To dopiero nadęci bufoni !

 • j-a-ga

  Oceniono 1 raz 1

  Wykupili cały alkohol z osiedlowego sklepu. Reszta osiedla musiała do Biedry zasuwać 😄

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX