"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia odniosła się do udziału w programie. "Znajdziesz odpowiedniego mężczyznę"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia dodała na Instagramie wpis, w którym opisała, co zyskała dzięki udziałowi w programie. Nawiązała też do Adama.

Za nami kolejna edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ten sezon był wyjątkowy - aż dwa małżeństwa przetrwały. Agnieszka i Wojtek podkreślają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, a Oliwia i Łukasz powitali na świecie pierwsze dziecko. Trzeciej parze nie wyszło - Adam nie potrafił otworzyć się przed Asią, która chciała walczyć o ich związek. Uczestniczka dopiero tydzień po emisji finału zabrała publicznie głos i odniosła się do programu.

Zobacz wideo Psycholog z programu zdradziła wiele szczegółów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia nawiązuje do Adama

Asia na początku wpisu podziękowała internautom, którzy mocno ją wspierają oraz przesyłają mnóstwo wiadomości. Zapewniła, że "jest jej niezmiernie miło i ciepło na sercu, gdy je odczytuje". W dalszej części nawiązała do Adama, jednak zachowała klasę i przemilczała jego zachowanie:

Mówi się, że milczenie jest złotem, także ja ze swojej strony nie będę komentować zachowań drugiej strony. Jedyne, co mam do powiedzenia, to to, że powierzyłam swoją osobę w 100 proc. ekspertom i nie żałuję tej decyzji - zapewniła. 

Poinformowała fanów, że w pełni im zaufała, a przed kamerą była w pełni szczera we wszystkim co robiła i mówiła. Cieszy się, że wzięła udział w eksperymencie, dzięki czemu zaszły w niej spore zmiany:

Sam eksperyment dodał mi siły, wiary i pewności siebie. Mam większy dystans do siebie i otoczenia oraz często się uśmiecham. Pozdrawiam Was ciepło i jeszcze raz dziękuję. Wasze słowa dają motywację oraz siłę do działania.
 

Internauci w komentarzach po raz kolejny zapewnili ją o swoim wsparciu. Życzą jej także wszystkiego najlepszego i są pewni, że ułoży sobie życie z wymarzonym partnerem.

Na pewno znajdziesz odpowiedniego mężczyznę, trzymam kciuki mocno za ciebie.
Życzę ci jak najlepiej, choć tylko z tv cię znam. Ale wydawałaś się bardzo fajną osobą.
Uwielbiam cię za twoją skromność i autentyczność. Zasługujesz na prawdziwą miłość jak mało kto - piszą.

A jak potoczyły się losy Adama? Mężczyzna łączony jest już z nową partnerką, jednak sam tego nie potwierdził. Odniósł się za to do hejtu, jaki na niego spadł po zakończeniu emisji programu. Przeczytacie o tym TUTAJ.