Kylie Jenner wystawiła cierpliwość córki na próbę. Postawiła przed nią słodycze, ale nie pozwoliła ich zjeść

Stormi stanęła przed poważnym wyzwaniem. Kylie testowała jej cierpliwość, a dziewczynka musiała poskromić apetyt na słodycze. Jak jej poszło?

Kylie Jenner wystawiła cierpliwość córki na próbę. Wzięła udział w wyzwaniu, które bije rekordy popularności na TikToku. Chodzi o ''Fruit Snack Challange'', w którym rodzice próbują powstrzymać swoje pociechy przed zjedzeniem słodyczy. Celebrytka nakręciła film z udziałem Stormi, a efektami podzieliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że nagranie jest naprawdę urocze. Spójrzcie sami. 

Zobacz wideo Kylie Jenner

Kylie Jenner testuje cierpliwość córki

Na nagraniu widzimy, jak Kylie stawia przed córką miskę czekoladek w pastelowych kolorach. Dziewczynka siedzi nieruchomo na kanapie, ale wyraźnie widać, że ma ochotę na słodycze. Celebrytka powiedziała jej, że będzie mogła się poczęstować, ale dopiero wtedy, gdy mama wróci z łazienki.  

Kylie JennerKylie Jenner screen z instrgam @kyliejenner

Stormi wzięła do serca słowa mamy i obiecała, że powstrzyma się przed zjedzeniem słodkości. Jednak prawdziwą próbę charakteru przeszła, gdy Kylie wyszła z pokoju. Właśnie wtedy dziewczynka zaczyna nieśmiało przyglądać się czekoladkom. Dwulatka prawie uległa pokusie, ale po chwili zwątpienia przypomniała sobie słowa mamy i powtarzała po cichu:

Cierpliwość, cierpliwość - a po chwili usiadła znów na kanapie. 

Całe nagranie zobaczycie TUTAJ.

Konsekwencja Stormi przyniosła efekty, bo chwilę później Kylie wróciła do salonu i pozwoliła córce poczestować się czekoladkami. Dziewczynka poradziła sobie z wyzwaniem, a jej mama nie kryła podziwu.

Wideo wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród fanów, a pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy skierowanych w stronę Stormi.

Ona jest taka słodka! Mówi sama do siebie, by sprostać wyzwaniu.

Stormi wygrała!

O mój Boże, ona jest idealna! To wyzwanie z pewnością nie udałoby się w przypadku Chicago i Sainta - dodała Kim Kardashian.

Kto wie, może Kim z dziećmi również spróbuje swoich sił w nietypowym wyzwaniu? Z niecierpliwością czekamy na nagranie. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Kylie Jenner wystawiła cierpliwość córki na próbę. Postawiła przed nią słodycze, ale nie pozwoliła ich zjeść
Zaloguj się
  • cerrie35

    0

    Brawo. Dwulatka i słodycze. Jak mnie denerwują matki, które pozwalają już takim małym brzdącom wcinać słodycze. Ja to będę dawała po łapach każdemu kto będzie chciał dawać słodycze mojemu obecnie 20-miesięcznemu synkowi.
    Kiedyś jadę z małym autobusem jak miał skończony roczek, a sąsiadka się mnie pyta czy może poczęstować go czekoladką. Tak jakby dla ludzi było to normalne, że dziecku ledwo co wyrosną pierwsze zęby i już zaczyna wcinać słodycze. Masakra.
    Ale czego się spodziewać po kobiecie, która używa jakiejś durnej aplikacji na telefon. Im mniej rozgarnięci ludzie, tym większych głupot można się po nich spodziewać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX