Kylie Jenner przebrała swoją córkę za samą siebie. Stormi zdezorientowana, a fani podzieleni. "Dlaczego jej to robisz?"

Kylie Jenner zdecydowała przebrać swoja niespełna dwuletnią córkę za samą siebie. Strój na Halloween dziewczynki podzielił internautów.

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a  gwiazdy już prześcigają się w wymyślaniu co rusz to bardziej spektakularnych przebrań. Niemalże co rok królową święta przebierańców jest Heidi Klum, jednak w tym roku to nie jej strój poruszył internautów najbardziej. Kylie Jenner przebrała swoją córkę za samą siebie. Długa suknia z piórami, fioletowa peruka i błyszczące dodatki. Przypominamy, że Stormi 1 lutego skończy dopiero 2 lata. 

Kylie Jenner przebrała córkę za samą siebie

Kylie Jenner podczas tegorocznej MET gali zaprezentowała się na czerwonym dywanie w fioletowej sukni w pióra, a także w peruce tego samego koloru. W dokładnie ten sposób celebrytka przebrała swoją córkę Stormi na tegoroczny Halloween. Niespełna dwuletnia dziewczynka stoi zdezorientowana w napuszonej fioletowej sukni i peruce. Nie wygląda na zbyt zadowoloną, czemu nie mamy się co dziwić. Strój z pewnością nie należy do najwygodniejszych, a sama Stormi może nie rozumieć jeszcze, o co chodzi w tym święcie. 

 

Pod zdjęciem, jakie zamieściła  Kylie, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele gwiazd m.in.Paris Hilton, czy Donatella Versace jest pod wrażeniem staranności mamy, jednak pojawiło się wiele niepochlebnych opinii na temat przebrania dziewczynki. Co poniektórzy internauci uważają, że w ten sposób Kylie krzywdzi dziecko.

Dlaczego jej to robisz?
Powinnaś ją chronić przed czymś takim
Biedne dziecko 
Zrobiłaś z niej lalkę -piszą pod zdjęciem.

Myślicie, że Kylie przesadziła ?

To nie pierwszy raz, gdy Kylie Jenner szokuje. Zobacz, jak wyprawiła córce jej pierwsze urodziny:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.