Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się z powodu niewierności? Raper wreszcie zabrał głos

Kylie Jenner i Travis Scott nie są już razem. Ich rozstanie wywołało falę plotek i domysłów.

Wydawało się, że Kylie Jenner i Travis Scott tworzą udany związek. Młodzi, bajecznie bogaci, w dodatku z córką. Mimo to, gwiazdy nie są już razem. Wszystko wyszło na jaw po tym, jak siostra Kim Kardashian wybrała się na wesele Justina Biebera i Hailey Baldwin sama.

Travis Scott przerwał milczenie

Byli już partnerzy początkowo niechętnie komentowali swoją decyzję. W mediach z miejsca zaczęło huczeć od plotek, jakoby powodem ich rozstania była niewierność Scotta. Tabloidy już wcześniej rozpisywały się o jego domniemanych romansach. Wygląda na to, że raper miał już dość pomówień i postanowił osobiście się do nich odnieść.

To naprawdę ma wpływ, kiedy widzisz fałszywe rzeczy mówione na swój temat. Jeszcze raz - te fałszywe historie na temat moich zdrad po prostu nie są prawdą. Skupienie na życiu, muzyce i rodzinie w tym momencie jest tym, co jest prawdziwe - napisał na Instagramie.

Myślicie, że Kylie i Travis jeszcze do siebie wrócą? Jedno jest pewne. Wszystkich smaczków dowiemy się z rodzinnego reality-show Kardashianów. W końcu celebrytki zawodowo sprzedają swoją prywatność.

Kylie Jenner dodała znaczące nagranie. Wyjawiła powód rozstania?

Zobacz wideo