Kylie Jenner na zdjęciu ze Stormi. Tylko czy to na pewno ona? Mieliśmy problem, żeby ją poznać

Kylie Jenner kocha wypełniacze, ale one nie kochają jej. Na najnowszym zdjęciu najmłodsza Kardashianka próbuje się uśmiechnąć - z marnym skutkiem.

Kylie Jenner nie chwali się swoim zamiłowaniem do medycyny estetycznej, a oficjalnie poprawiała sobie "tylko usta". Trzeba być jednak ślepym albo głupim, żeby uwierzyć, że jej 22-letnia twarz jest dziełem natury. Kylie już jako 17-letnia dziewczyna zaczęła swoją spektakularną metamorfozę, w efekcie czego dziś wygląda jak klon starszej siostry, Kim Kardashian

Kylie Jenner próbuje się uśmiechnąć 

Niby nic nowego, a jednak na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie nawet filtry nie pomogły. Z przerażeniem stwierdzamy, że najmłodsza z rodu Kardashianów bardziej już przypomina słynącą z zamiłowania do operacji plastycznych La Toyę Jackson niż siebie. Różnica polega na tym, że La Toya ma 64 lata, a Kylie - 22. 

 

Na zbliżeniu wygląda to jeszcze gorzej.

Kylie Jenner z córką StormiKylie Jenner z córką Stormi Instagram.com/kyliejenner/

Grymas na twarzy Kylie to prawdopodobnie próba uśmiechnięcia się, ale sparaliżowane mięśnie twarzy wyraźnie odmawiają posłuszeństwa. Fani w komentarzach pod zdjęciem wyrazili swoje zaniepokojenie:

Odstaw botoks i przestań upodabniać się do Kim!
Botoks zamroził jej twarz.
Skończ z wypełniaczami, nie możesz nawet się uśmiechnąć! 

Po urodzeniu Stormi Kylie miała krotki epizod bez wypełniaczy i wyglądała o niebo lepiej. Widać jednak presja bycia członkinią rodu Kardashianów robi swoje. 

ZOBACZ TEŻ: Był moment, że Kylie Jenner pozbyła się kwasów i wyglądała świetnie. Wróciła jednak do starego nawyku i przesadziła. Tak źle jeszcze nie wyglądała

Jeśli zapomnieliście już, jak Kylie wyglądała jako naturalna nastolatka, służymy pomocą:

Kylie JennerKylie Jenner EASTNEWS/Instagram

Zobacz wideo Kylie mocno też dba o formę. Jakie ćwiczenia wykonuje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.