Justyna Żyła pokazała zdjęcie z małym dzieckiem. "Rośnij nam zdrowa i szczęśliwa księżniczko"

Justyna Żyła dodała na Instagramie zdjęcie z małym dzieckiem. Celebrytka złożyła przy okazji życzenia urodzinowe siostrzenicy.
Zobacz wideo Justyna Żyła jest szczęśliwie zakochana?

Odkąd Justyna Żyła poinformowała w mediach społecznościowych w 2018 roku, że rozwodzi się ze skoczkiem Piotrem Żyłą, szturmem wkroczyła do show-biznesu. Na swoim koncie ma sesję zdjęciową dla "Playboya" oraz udział w show "Taniec z gwiazdami". Choć ostatnio jest o niej nieco ciszej, to i tak dalej budzi zainteresowanie.

Justyna Żyła na zdjęciu z małym dzieckiem

Jak wspomnieliśmy, na profilu Żyły znalazło się zdjęcie, na którym pozuje z małym dzieckiem. Okazuje się, że zrobiła to z powodu urodzin:

Nasza perełka Hania kończy 2 latka. Rośnij nam zdrowa i szczęśliwa księżniczko #happybirthday #urodzinki #jaktenczasleci #malahania #ciociperełka #kocham #kwarantanna #justynazyla #zostańwdomu - napisała.
 

Dziewczynka jest córką skoczka narciarskiego Aleksandra Zniszczoła oraz jego żony Magdaleny Lazar, która jest siostrą rodzoną Justyny Żyły. Małżonkowie pobrali się w 2017 roku, a kilka miesięcy później powitali na świecie córkę. Była żona Piotra Żyły rzadko jednak pokazuje ją na swoim profilu. Po raz pierwszy pisaliśmy o niej w październiku zeszłego roku. Obserwatorzy Justyny uznali wtedy, że wyglądają jak dwie krople wody. Przeczytacie o tym TUTAJ. Internauci dołączyli się do życzeń:

Zdrówka, zdrówka, zdrówka.
Wszystkiego najlepszego dla Hani - piszą.

Wśród komentujących znalazła się także mama dziewczynki:

Moje cudo - zachwyca się Hanią.

Justyna Żyła nie ukrywa, że lubi dzieci. Sama jest mamą córki i syna. Jakub pod koniec stycznia skończył 13 lat, a jego siostra Karolina jest o pięć lat od niego młodsza. Po rozwodzie rodziców zostali z mamą, która chętnie pokazuje ich na swoim Instagramie.

AW