Justyna Żyła pokazała siostrę na Instagramie. Fani są jednogłośni. "Bardzo podobne". Fakt! Szczególnie przez jeden aspekt

Justyna Żyła zniknęła nieco z show-biznesu, jednak wciąż prężnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła wspólne zdjęcie z siostrą, czym zaskoczyła swoich obserwatorów. Siostry są jak dwie krople wody.

Justyna Żyła zasłynęła w polskim show-biznesie głośnym rozwodem ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Burzliwe rozstanie dało jej niemałą popularność, a także otworzyło jej bramy do nowych projektów. Dostała program w telewizji, zaczęła prowadzić własnego bloga kulinarnego, a także była uczestniczką poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami".

Justyna Żyła pokazała siostrę

Justyna Żyła za pośrednictwem swojego Instagrama chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami. Na jej profilu nie brakuje wspólnych fotek z dziećmi, jednak do tej pory nie pokazywała swojego rodzeństwa. W niedzielę zdecydowała się na wspólny spacer z siostrą Magdaleną, co zrelacjonowała, publikując wspólne zdjęcie. 

Słonecznie. Widać podobieństwo? - pyta Żyła pod zdjęciem.
 

Justyna i Magda są do siebie bardzo podobne, co tłumnie potwierdzili fani w komentarzach. Co ciekawe, ci zauważyli, że podobieństwo najbardziej widać po ich zębach.

Siostry bez dwóch zdań.
Po uśmiechu i kolor zębów w tym samym miejscu taki sam.
Prawie identyczne, pięknie.
Oczywiście, że podobne jesteście. Ząbki te same - piszą pod zdjęciem.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Podobieństwo widać gołym okiem. Wiedzieliście, że Justyna Żyła ma siostrę? 

Justyna Żyła spotkała się z niemałą falą krytyki w "Tańcu z gwiazdami". Jak sobie radziła z niepochlebnymi komentarzami?

Zobacz wideo

RG