Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Te zdjęcia mówią wszystko. Wygląda na szczęśliwą

Po rozwodzie z Piotrem Żyłą Justyna postanowiła na nowo ułożyć sobie życie. Czy w końcu znalazła nową miłość? Wszystko na to wskazuje.

Justyna Żyła od czasu rozwodu starała się znaleźć swoje miejsce w polskim show-biznesie. Wystąpiła m.in. w "Tańcu z gwiazdami", gdzie była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek edycji. Wzięła też udział w rozbieranej sesji dla "Playboya", która również podzieliła ludzi.

O ile jej występy w telewizji spotkały się z mieszanymi reakcjami i nierzadko krytyką, wygląda na to, że w życiu prywatnym towarzyszą celebrytce bardziej pozytywne emocje. Już od jakiegoś czasu mówiło się o rzekomym związku Justyny i sama zainteresowana w końcu go potwierdziła.

Justyna Żyła ma nowego chłopaka

Justyna opublikowała na swoim InstaStories trzy zdjęcia z romantycznego spaceru po górach. Pierwsze z nich to selfie, na którym celebrytka wygląda bardzo promiennie. Dodała do niego tajemniczy podpis.

Z najlepszym towarzystwem.

Na kolejnym zdjęciu widzimy, jak Justyna i jej partner trzymają się za ręce. Ostatnia fotografia zdradza już nieco więcej. Żyła pokazała mężczyznę, który siedzi tyłem do obiektywu, a na obok niego narysowała serduszko.

Justyna Żyła trzyma za rękę nowego partneraJustyna Żyła trzyma za rękę nowego partnera instagram/justynazyla

Pamiętacie, co jeszcze jakiś czas temu mówiła na temat rzekomego związku?

Zobacz wideo

Myślicie, że to już coś poważnego? My życzymy Justynie dużo szczęścia!

KB