Dominika Gwit pokazała zdjęcie z premiery spektaklu. Fani zaczęli jej gratulować... ciąży. Jej odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości

Dominika Gwit zjawiła się na premierze spektaklu "Czarno to widzę". Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z tego wydarzenia, a fani zaczęli jej gratulować ciąży.

Dominika Gwit słynie z optymistycznego podejścia do życia i pozytywnego nastawiania do ludzi. Nic więc dziwnego, że ludzie lgną do niej, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 130 tysięcy osób. Każde zdjęcie, które publikuje, budzi niemałe emocje i wywołuje lawinę komentarzy, wśród których nie brakuje komplementów. Tym razem jednak fani zaczęli gratulować Dominice... ciąży.

Dominika Gwit zatańczyła z Krzysztofem Ibiszem

Zobacz wideo

Dominika Gwit jest w ciąży?

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z premiery spektaklu "Czarno to widzę", na której zaprezentowała się czarnej sukience w błyszczące grochy w tej samej barwie. Nie da się ukryć, że na ściance zachwycała wyglądem, ale uwagę fanów zwróciło co innego.

 
Śledzę Twój profil długo. Zawsze pozytywna osoba. Uśmiechnięta naturalnie a nie na potrzeby social media. Jednak dzisiaj pierwsze co, gdy zobaczyłam zdjęcie, pomyślałam, SUPER Dominika jest w ciąży. Serio brzusio wygląda na ciążowy (kształt), a nie na brzusio duży, bo tak.
Wygląda, jakby była w ciąży i to bardzo zaawansowanej.
Gratuluję Dominiko - piszą fani.

Dominika Gwit postanowiła zareagować na komentarze. Nie odniosła się do swojej rzekomej ciąży, ale za to zapewniła, że nie ma żalu do komentujących fanów. 

Ale ja się nie gniewam, wszystkiego dobrego!

Podziwiamy dystans Dominiki i jej podejście do komentujących. Tego każdy powinien się od niej uczyć.

 KM