Dominika Gwit pozuje we wzorzystej sukience. Fani nie mogą wyjść z podziwu. Aktorka nawiązała do szczęścia: Nie ma go na Instagramie

Dominika Gwit dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w zwiewnej sukience. Fani zasypali ją komplementami.

Dominika Gwit słynie z optymistycznego podejścia do życia. Swoją pozytywną energią zaraża fanów, którzy nie ukrywają, że są jej za to wdzięczni. Dlatego zaangażowała się w akcję #naturalnieszczesliwe. Na Instagramie dodała wpis, w którym zdradziła, co sprawia, że jest radosna. Jej sposobem jest "spokój i balans wewnętrzny". Oprócz tego zaleca, żeby dostrzegać w sobie wewnętrzne piękno.

Dominika Gwit walczy z hejterami:

Zobacz wideo

Dominika Gwit we wzorzystej sukience

Przy okazji zwróciła się do fanek, do których zaapelowała, żeby uwierzyły, że są piękne. Dodała też kilka ważnych punktów, których należy przestrzegać dla własnego szczęścia.

TAK. JESTEŚ PIĘKNA I TO PIĘKNO MASZ W SOBIE. Każda z nas je ma. Nie bądź taka, jak chcą inni. BĄDŹ SOBĄ. Spokój. Balans. Odpoczynek. Czas dla siebie. Niby banały, ale jakże ważne. Moim zdaniem bez nich nie ma szczęścia. Nie ma go na Instagramie i w oczach innych. Szczęście ma być w Tobie. Wtedy jest pełne i prawdziwe - napisała.
 

Jednak to, co zwraca uwagę internautów, to stylizacja Dominiki Gwit. Aktorka wybrała bardzo wiosenną stylizację. Miała na sobie brązową sukienkę we wzory, zapinaną na guziki i przepasaną w pasie paskiem. Całość uzupełniły szpilki w beżowym kolorze, odsłaniające pięty. Wyglądała kobieco i świeżo, na co uwagę zwrócili jej fani.

Szczęście na twarzy, do tego super stylizacja.
Jesteś bardzo pozytywną osobą i kochasz siebie taką, jaką jesteś. Wielki szacunek. Tylko brać przykład.
Bardzo ładnie Pani w tej sukience - komplementują.

A Wy zgadzacie się z tymi opiniami?

AW