Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz zrobią wam dzień. Ich taniec to najlepsze, co dziś zobaczycie. "Od razu mam lepszy humor". My też!

Dominika Gwit już nie raz prezentowała w sieci swoje taneczne zdolności. Tym razem zaprosiła do tańca Krzysztofa Ibisza.

Dominika Gwit bez dwóch zdań jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Aktorka słynie z tego, że regularnie zaraża swoich obserwatorów na Instagramie pozytywną energią. Jej tusza bywa co prawda obiektem hejtu, ale 31-latka nieraz udowodniła już, że ma do siebie dystans.

Dominik Gwit tańczy z Krzysztofem Ibiszem

Gwiazda lubi od czasu do czasu potupać nóżką w rytm muzyki. Kilkukrotnie wrzucała już do sieci filmiki, na których tańczy. Tym razem zaprezentowała się w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Wspólnie wykonali krótki układ choreograficzny do piosenki "Dzisiaj" zespołu Frele.

Zobacz wideo

Były bioderka, były ramionka - ta dwójka ewidentnie wie, jak się ruszać. To akurat nie powinno też nikogo dziwić. W końcu Ibisz od kilku lat prowadzi "Taniec z gwiazdami", a Gwit wzięła udział w jednej z edycji. Oboje więc mają mniejsze lub większe doświadczenie z parkietem. Internauci są zachwyceni.

Od razu mam lepszy humor dzięki wam.
Ale czad.
Zrobiliście mi dzień - piszą w komentarzach.

Przy okazji aktorka rozpoczęła nowy challenge na Instagramie. Jesteśmy ciekawi, które gwiazdy odtworzą chorografię Gwit i Ibisza. Trzeba przyznać, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko!

Więcej o:
Komentarze (52)
Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz zrobią wam dzień. Ich taniec to najlepsze, co dziś zobaczycie.
Zaloguj się
 • Gość: mix

  Oceniono 35 razy 33

  Zamiast zarażać pozytywną energią i pokazywać, że ma do siebie dystans (czytaj: żebrać o akcepację), powinna raczej rozpocząć leczenie otyłości. NIe bardzo chce mi się wierzyć w tryskanie szczęściem, gdy ma się problem ze znalezieniem ubrań, które nie wyglądają jak namioty, zawiązaniem sznurówek, wejściem po schodach bez zadyszki czy otrzymaniem roli. Nie czarujmy się, laska jest aktorką, a przy jej tuszy skazana jest na granie wesołkowatych pulpetów w durnych farsach. Tak, tak, wiem, ma męża, który ją kocha właśnie taką. Jak kocha, to będzie kochać i odchudzoną o połowę, za to ZDROWĄ.

 • Gość: niefok

  Oceniono 26 razy 26

  Istotnie, humor mi się poprawił, bo ucieszyłam się, że nie wyglądam tak jak ona :)

 • Gość: Renia

  Oceniono 21 razy 17

  Ciągle odnoszę wrażenie, że w ten pokrętny sposób Plotek od jakiegoś czasu się z niej nabija. Wiemy, że jest gruba, nie ma żadnego dystansu, tylko kompleksy i parcie na szkło za wszelką cenę. Nawet za cenę śmieszności. Ale naprawdę, dalibyście jej już spokój...

 • Gość: On

  Oceniono 16 razy 16

  Pewien pan - coraz młodszy, pewna pani - coraz grubsza. Oboje za to wprawili mnie w głębokie zażenowanie.

 • elkasowa.02

  Oceniono 14 razy 14

  Tylko, żeby przypadkowo kogoś niewinnego nie rozdeptała w tym szale tańca......

 • fanbeat

  Oceniono 19 razy 13

  Ani to śmieszne ani miłe dla oka.

 • Gość: 009

  Oceniono 10 razy 10

  Końcówka tego filmiku wygląda jakby ona napierdziała a on próbował przewietrzyć to rękami.

 • Gość: fan

  Oceniono 8 razy 8

  sadło ,sadło sadło roztanczone
  tanczy sadło tanczy jak szalone
  kto je ma? walsnie ja !!!

 • matylda1001

  Oceniono 10 razy 8

  Jest taka góralska przyśpiewka"
  "Tancowala Malgorzatka z Wickiem, z Wickiem
  Wybiła mu cztery zęby cyckiem, cyckiem..."
  Tak mi się jakoś przypomniało na widok tego oblesnego monstrum.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX