Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz zrobią wam dzień. Ich taniec to najlepsze, co dziś zobaczycie. "Od razu mam lepszy humor". My też!

Dominika Gwit już nie raz prezentowała w sieci swoje taneczne zdolności. Tym razem zaprosiła do tańca Krzysztofa Ibisza.

Dominika Gwit bez dwóch zdań jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Aktorka słynie z tego, że regularnie zaraża swoich obserwatorów na Instagramie pozytywną energią. Jej tusza bywa co prawda obiektem hejtu, ale 31-latka nieraz udowodniła już, że ma do siebie dystans.

Dominik Gwit tańczy z Krzysztofem Ibiszem

Gwiazda lubi od czasu do czasu potupać nóżką w rytm muzyki. Kilkukrotnie wrzucała już do sieci filmiki, na których tańczy. Tym razem zaprezentowała się w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Wspólnie wykonali krótki układ choreograficzny do piosenki "Dzisiaj" zespołu Frele.

Zobacz wideo

Były bioderka, były ramionka - ta dwójka ewidentnie wie, jak się ruszać. To akurat nie powinno też nikogo dziwić. W końcu Ibisz od kilku lat prowadzi "Taniec z gwiazdami", a Gwit wzięła udział w jednej z edycji. Oboje więc mają mniejsze lub większe doświadczenie z parkietem. Internauci są zachwyceni.

Od razu mam lepszy humor dzięki wam.
Ale czad.
Zrobiliście mi dzień - piszą w komentarzach.

Przy okazji aktorka rozpoczęła nowy challenge na Instagramie. Jesteśmy ciekawi, które gwiazdy odtworzą chorografię Gwit i Ibisza. Trzeba przyznać, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko!