Nagrano finałowy odcinek "Rolnika...". Do mediów trafiły zdjęcia. Niektóre uczestniczki przeszły sporą metamorfozę

Kolejny sezon programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Już nagrano finałowy odcinek, a zdjęcia z tego wydarzenia trafiły do mediów.

W ostatnim odcinku 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy dokonali wyborów. Jakub chce dać szansę sobie i Ani. Seweryn zadeklarował, że odwiedzi Marlenę w jej domu, Sławomir wybrał Martę, a Adrian po długich namysłach dał szansę Ilonie. Większość osób, które pojawiły się w tym sezonie, zjawiło się na nagraniu finałowego odcinka. Niektóre kobiety zmieniły się od czasów wizyty na gospodarstwie.

"Rolnik szuka żony". Ania przeszła metamorfozę

Największą metamorfozę przeszła Ania, która szybko zdobyła serce Jakuba. Rolnik praktycznie od pierwszego spotkania wiedział, że to właśnie ją wybierze. W kulturalny sposób podziękował za udział drugiej uczestniczce, Ewie, ponieważ nie chciał jej robić złudnych nadziei. Oboje bardzo dojrzale podeszli do swojej relacji i postawili na przyjaźń, której pozwalają się rozwijać. Wiele wskazuje na to, że udało im się stworzyć związek, a Ania wygląda kwitnąco. Na planie zaprezentowała nowy kolor włosów - zdecydowała się rozjaśnić włosy i zostawić ciemniejsze u nasady.

Ania z 'Rolnika...'Ania z 'Rolnika...' AKPA

Na planie zjawili się także wszyscy rolnicy, w tym Waldemar, który nie wybrał żadnej kobiety i tym samym nie brał dalszego udziału w programie. Nie zabrakło też kandydatek, które nie zostały wybrane w tym m.in. Natalii, kandydatki Sławomira, oraz Agaty, która walczyła o Adriana. Ich zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Ania i Grzegorz Bardowscy czekają na narodziny córki. Wybrali dla niej piękne imię:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (53)
"Rolnik szuka żony". Ania przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów. Zmiana absolutnie na plus
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 19

  ANIA jest super dziewczyną .Źyvze jej i Jakubowi dużo szczęścia.

 • Fred Cziki

  Oceniono 32 razy 18

  Ania i Jakub to najlepsza para z pozytywnym i dojrzałym oraz kulturalnym podejściem do życia, ze wszystkich edycji razem wziętych. Nic tak mnie nie cieszy jak dwoje się szanujących sobie nawzajem para wzajemnie z zaufaniem i bez przekłamań oraz fałszu, podąża ścieżką życia bo los ich szczęścia jest nie do ocenienia. Pozdrawiam.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 16 razy 10

  Ania i Jakub powodzenia. Super para

 • Gość: tyury

  Oceniono 15 razy 7

  Adrian zmiana na plus, a tak nawiasem mówiac piszecie ze macie foty z finału to trzeba było je dac, a nie większosc z nagrań programu z tego co było w TV słabo.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  No i bardzo ładnie..Brawo..

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 5

  Ania I Kuba, zycze Szczescia. Oboje jestescie super. Takiej klasy, intelektu, taktu, wrazliwosci, subtelnosci, ciepla jak ma Jakub zycze kazdemu mezczyznie

 • Gość: gdziewesele.pl

  Oceniono 18 razy 4

  Super wygląda :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 3

  Ania to piękna kobieta pomimo plam, a kto pisze inaczej to z zazdrości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX