"Rolnik szuka żony". Sławomir i Adrian wybrali kandydatki, z którymi chcą spróbować. Jedna z nich była dość sceptyczna: Cieszę się, ale nie skaczę z radości

W najnowszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" nie zabrakło emocji. Rolnicy zdecydowali, z kim chcą stworzyć związek.
Zobacz wideo

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Dwóch rolników już od kilku odcinków wiedziało, kto ich najbardziej zainteresował. Jakub wybrał Anię, z którą według doniesień jest do dziś (przeczytacie o tym TUTAJ). Seweryn postanowił spróbować z Marleną, jednak już wiemy, że im nie wyszło, a 28-latek już zamieszkał z nową partnerką, którą poznał poza kamerami.

"Rolnik szuka żony". Sławomir i Adrian dokonali wyboru

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kogo wybiorą Adrian i Sławomir. U obu na gospodarstwie pozostały wszystkie kandydatki, które zaprosili, a większość z nich miała nadzieję, że to właśnie ona dostanie szansę. Sławek w rozmowie z Martą Manowską ocenił dwie kandydatki, które wyraziły chęć pozostania na gospodarstwie. Małgosia wyznała, że waha się, czy byłaby w stanie przenieść się na wieś, co było sygnałem, że nie jest zainteresowana dalszą znajomością z rolnikiem.

Natalia jest cichą osobą, która też ma pragnienia. Marta jest energiczna i mieszka w mieście, ale ma to coś, co mi się podoba. Jej się po prostu chce - mówił prowadzącej.

Sławek zaczął swoją przemowę od podziękowania kobietom za udział. Najpierw podszedł do Natalii, która na początku była typowana przez widzów na faworytkę rolnika. Przyznał, że czegoś zabrakło. Ostatecznie wybrał Martę, która nie ukrywała swojej radości.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Adrian do samego końca nie wiedział, kogo wybierze. Wyznał w rozmowie z Martą Manowską, że zbyt emocjonalnie do tego podszedł.

Miałem zjazd psychiczny. Mam mętlik, bo chciałbym, żeby każdy wyjechał szczęśliwy - wyznał.

Pomogła mu rozmowa z Iloną, którą odbyli poprzedniego dnia. Docenił bezinteresowne wsparcie, jakie od niej otrzymał. Opowiedział o tym podczas ogłoszenia swojej decyzji:

Ta osoba, która zostanie z nami, trafiła w moje wnętrze. Otrzymałem od niej wiele wsparcia. Tego szukałem, to chciałem otrzymać.

Ilona jednak nie była do końca szczęśliwa:

Cieszę się, ale nie skaczę z radości - powiedziała ze szczerością.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Chce poczekać, jak rozwinie się ich znajomość. Na razie planuje, żeby zabrać Adriana do swojego domu, gdzie pozna jej bliskich i jej świat. Zobaczy, jak on się w tym odnajdzie.

"Rolnik szuka żony". Jakub zakochał się w Ani, a Seweryn dał szansę Marlenie

Jakub dał szansę Ani, z którą na razie ustalili, że będzie łączyć ich przyjaźń, która może rokować. Rolnik już wyznał, "że wie, że to jest ona". Uczestniczka również przyznała, że spotkała wyjątkowego człowieka. Seweryn przyznał, że chce odwiedzić dom Marleny. 22-latka już ułożyła im przyszłość - za rok chciała być narzeczoną rolnika.

AW