Sewerynowi i Marlenie z "Rolnika..." nie udało się! 28-latek zdążył już zamieszkać z... nową dziewczyną

Choć 6. edycja programu "Rolnik szuka żony" jeszcze trwa, już wiadomo, że Sewerynowi i Marlenie nie udało się stworzyć związku. Portal Super Express podaje, że 28-latek ma już nową dziewczynę, z którą według doniesień nawet zamieszkał.

6. edycja programu "Rolnik szuka żony", jak zapowiadała Marta Manowska, miała być inna od poprzednich. I tak jest w rzeczywistości. Wprowadzono ułatwienia i uczestnicy mogli podczas wyboru kandydatek porozmawiać z nimi przez telefon. Oprócz tego jeden z rolników nie wybrał żadnej kobiety, przez co pożegnał się z programem. Za to dzięki mediom widzowie show mogą w dowiedzieć się już teraz, jak toczą się losy uczestników po zakończeniu nagrań.

"Rolnik szuka żony". Seweryn i Marlena nie są już razem

Już wiadomo, że Ania i Kuba do tej pory są razem. Byli niedawno widziani razem na jednej z imprez. Przeczytacie o tym TUTAJ. Znamy też losy Marleny i Seweryna. Choć początkowo oboje byli sobą zauroczeni, a 22-latka planowała z nim założenie rodziny, to splot zdarzeń sprawił, że nie udało im się stworzyć związku. Jak podaje Super Express, rolnik jest już szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?

Znajomi zapoznali go z dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku położonym 30 kilometrów od Chwalimia, w którym chłopak prowadzi gospodarstwo agroturystyczne - podaje Super Express.
 

Dowiadujemy się także, że już razem zamieszkali, a 28-latek nie zgodził się na to, żeby pokazać ją przed kamerami. Ciekawe, co na to Marlena. Wiele wskazuje, że finałowy odcinek, w którym dojdzie do ich konfrontacji, może być pełen emocji.

"Rolnik szuka żony". Potwierdzenie doniesień

Informacje, które podaje Super Express są potwierdzeniem tego, o czym niedawno pisaliśmy. W sieci pojawił się komentarz sąsiadki rolnika, która zdradziła, że Marlena i Seweryn nie są już razem, a ona widziała go z inną. Zwróciliśmy wtedy też uwagę na status 22-latki na Facebooku. Ma zaznaczone, że jest wolna. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2. edycji programu. Oczekują narodzin córki. Zdradzili imię, jakie dla niej wybrali:

Zobacz wideo

Żałujecie, że im się nie udało?

AW