Jessica Biel spacerowała po ulicach Los Angeles bez makijażu. Wyglądała nawet lepiej niż na czerwonym dywanie

Jessica Biel kilka dni temu została sfotografowana na ulicach Los Angeles. W codziennej stylizacji wyglądała świetnie.

Jak wiadomo niektóre gwiazdy dbają o to, aby dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Nigdy przecież nie wiadomo, kiedy jakiś paparazzi zrobi im zdjęcia, które później będą komentowane w mediach. Jedną ze znanych osób, która nie wstydzi się chodzić po mieście bez makijażu, jest Jessica Biel.

Jessica Biel bez makijażu

Aktorka na zdjęciach, jakie trafiły do sieci, wygląda świetnie. Mimo tego, że jest ubrana na luzie i nie wygląda jakby wybierała się na czerwony dywan. Ma na sobie jeansy z rozcięciami, obcisłą koszulkę w paski oraz ramoneskę. Całość uzupełniły białe sportowe buty, naszyjnik oraz modne okulary. To, co jeszcze rzuca się w oczy, to widoczny brak makijażu. Biel wygląda bardzo naturalnie. Ma promienistą cerę oraz nie widać oznak zmęczenia i niedoskonałości. 

W Polsce wiele znanych kobiet często pokazuje się bez makijażu. Zobaczcie, jak wyglądają:

Zobacz wideo

Jak jej się to udaje? W jednym z wywiadów przyznała, że nie stosuje żadnej konkretnej diety, ale stara się zachować równowagę wszędzie tam, gdzie to możliwe. Jedynie stara się unikać glutenu, produktów mlecznych oraz pszenicy. Zauważa korzystne zmiany w swoim organizmie i wyglądzie. Przede wszystkim czuje się znacznie lepiej i ma więcej energii.

AW

Więcej o: