W "Big Brotherze" rozwinął się płomienny romans. Nowa uczestniczka zawróciła w głowie Kamilowi. Internauci snują jednak teorie

W niedzielnym odcinku do programu "Big Brother" dołączyły dwie nowe uczestniczki. Jedna z nich, Ewa, szybko zdobyła serce Kamila. Tempo ich relacji wzbudziło podejrzenia wśród widzów. Zaczęli oni snuć teorie, że zakochani znali się już wcześniej.
Zobacz wideo

Wejście dwóch nowych uczestniczek do domu Wielkiego Brata jest szeroko komentowane przez fanów programu "Big Brother". Jedna z nich, Natalia, pojawiła się w aktualnej edycji "Top Model", jednak odpadła podczas bootcampu. Druga za to, Ewa, choć jest tam od niedzieli, to już nawiązała romans z Kamilem. I właśnie to tempo zwróciło uwagę widzów.

"Big Brother". Kamil i Ewa znali się wcześniej?

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie zostawiają oni wiele komentarzy, w których dzielą się swoimi przemyśleniami. Większość fanów uważa, że Kamil i Ewa znali się już wcześniej. Nie ukrywają więc, że czują się ogłupiani przez produkcję.

Jaki sens ma wpuszczanie do jednego programu ludzi, którzy się już znają? Widzowie nie są idiotami.
Uczucie było już przed programem.
Moim zdaniem oni się już znają, za szybko by to poszło, gdyby ona znała go tylko parę godzin. Widać było pierwszego dnia wzajemne spojrzenia i uśmiechy - piszą.

Niektórzy dzielą się także dowodami, które mają potwierdzać te teorie. Ktoś zauważył, że Kamil pojawił się wcześniej na profilu na Instagramie Ewy i trzymał ją za rękę (zdradzić go miał jego sygnet), a inna osoba poinformowała, że mężczyzna zna się z kolegą blondynki.

 

Jednak mimo tych domysłów mają także wierne grono sympatyków, którzy trzymają za nich kciuki i czekają na rozwój ich znajomości. Nie ukrywają, że cieszą się na myśl o tym, że na ich oczach rozwija się płomienny romans.

A Wy jakie macie odczucia?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.